000

Alaattin Çakıcı’nın FETÖ ve Zekeriya Öz Konulu Açıklamaları

Listeler Abdullah Ergun 1 Okunma

Türk kabadayı Alaattin Çakıcı, FETÖ, Zekeriya Öz, Mehmet Eymür hakkında açıklamalarda bulundu.

İşte Alaattin Çakıcı’nın 5 sayfalık açıklaması:

1. 

Alaattin Çakıcı fetö açıklaması (1)

2. 

Alaattin Çakıcı fetö açıklaması (2)

3.

Alaattin Çakıcı fetö açıklaması (3)

4.

 

Alaattin Çakıcı fetö açıklaması (4)

5.

Alaattin Çakıcı fetö açıklaması (5)

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergun {Abdullah Ergun}

“Alaattin Çakıcı’nın FETÖ ve Zekeriya Öz Konulu Açıklamaları” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Yukarida gecen konular gercekden cok onemli seylerdir ama bunlar dun ve bugun olusmus meydana gelmis bir roma tezgahi degildi.
    Malesef bu ozu ve geni bozulmaya calislian Turk milleti ve islam denilen tek Hak din iblisin obur dinler yardimcilari tarafindan bozuldugu icin asil sahibi son dinini gondermisdi ki Dunyanin tek bekcisi ve 7 millayarinda beyninde kotu millet denilen Turk adindaki kisiler sevilmiyecekdir, bizki roma kursusune guvendigimiz milyon yillar da gecse yeryuzne faydali bir sey katkida bulunmamiz Sanki Allahin emri gibi
    olamayacktir. Kisacasi dunyadaki sahislar vucutlarindaki hucreleri romanin dedigi gibi degil yukarinin emrine gore kullanmadigi muddetce her nefesimiz bile cehenneme goturecekdir. Belli bir sey kaldi Hakdine gelip ve Turklesmedikce Yuksekdekine askerlik yerine asagidaki alcaga tosunluk yapacagiz. Cumhuriyetle bu tosunlar cikdiklari yere konulmadi ve cumhuriyet oncesi olanlarda alim ve dindar tayfasina alinip anayasal koruyuculuklarla tilisim ve sirhcilik sahte din adami olarak butun mahallere 1923 u hazirlayan iblisin sag kolu maas vermek uzere yerlesdirilmisken bir vatandas namusuma irkima ve onuruma dokunan kutsal inancima hizmed eden bir anayasa ve bir kural yokdurki inananlari kokunden gaziyip savaslar cepelere surup sunnetsiz alaman mel unu asker kacagi listesini tosunllari olan muhtarlara evinden toplatarak idam sehpalarina siralamalri 3 hafta ornek olsun diye cesedlerin romadakinin hosuna giden bir sekilde yakilamasi gibi daha agza alinan kelimelerde kalmamiz gerekiyor. Aslen birinci,3,2,ve ucuncu feto kimdir neden kimse sormuyor. Son yari canli bir hareketle bu is bukadar abartildida gecmise ne oldu? Onlar Cenedlikmi oldular.

  2. Ege Pektaş dedi ki:

    Çakıcı Reis yine can alıcı noktalarda açıklamalar yapmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir