Ünlülerin Twitter Adresleri 2017

Ünlülerin Twitter Adresleri 2017

Teknoloji Abdullah Ergun 8 Okunma

Ünlülerin 2017 güncel twitterlarını bugün burada sizler için paylaşıyoruz.  Yılların geçip, teknolojinin gelişip bize en çok kazandırdığı, sağlık alanı gibi önemli alanlar dışında, kuşkusuz oyunlar  ve sosyal medya uygulamaları olmuştur. Hayatımıza önce Facebook , fotoğraflar için İnstagram derken Twitter kem haber niteliği hem de mizahi içerikleri ile önemli bir yere gelmiştir. Günümüzde en çok bu üç uygulama kullanılmaktadır. Hatta belki de Twitter Facebook ile kafa kafaya gidiyor olabilir ülkemizde. Twitter uygulaması ile beraber artık nerede hangi vakitte olursak olalım hissettiklerimizi veya düşüncelerimzi paylaşabilir veya sevdiğimiz insanların, arkadaşlarımızın, akrabalarımızın, ünlü kişiliklerine veya kurumların durumlarını favlayabilir, onları takip edebilir  ya da retweetleyebiliriz. Twitter uygulaması hakkında kısaca bir bilgi sahibi olmamız iyi olabilir.

Twitter Nedir?

Instagram’da Engel Nasıl Kaldırılır?

Twitter hakkında kısaca bir fikir sahibi olacaksak, 2006 yılında bir çalışan ekibinin SMS’e alternatif olarak geliştirdiği bir uygulamadır. İlk balta 140 karakter sınırlaması da SMS alternatifi olarak çıktığı için getirilmiştir. Hala da öyledir. Fakat zaman geçtikçe ünlenmiştir. Bunun en büyük sebebi ünlülerin veya kurumların kendileri hakkındaki haberleri twrdan paylaşmayı tercih ediyor olmalarıdır. Facebook yerine daha çok twitter kullanılmakta ve bu da onu biraz daha kurumsal yapmaktadır.

 

Twitterdaki Ünlüler

Kuşkusuz Twitter’ın en sevdiğimiz yönlerinden biri de sevdiğimiz twitter’daki ünlü kişilikleri bize takip, retweet ve fav etme olanağı veriyor olması.  Twitter’daki ünlülerin adreslerini sizler için bulduk ve paylaştık.

 

Yerli Ünlü Twitter’ları

  1. Yeşim Salkım – http://twitter.com/yesimsalkim

  2. Ebru Polat – http://twitter.com/Ebru_Polat

  3. Hadise – http://twitter.com/Hadisetv

  4. Birol Güven – http://twitter.com/birolguven

  5. Sertab Erener – http://twitter.com/sertaberener

  6. Gülben Ergen – http://twitter.com/GeErgen

  7. Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül – http://twitter.com/cbabdullahgul

  8. Hande Yener – http://twitter.com/handeyenerCom

  9. Ajda Pekkan – http://twitter.com/pekkan1

  10. Armağan Çağlayan – http://twitter.com/Armagan_caglaya

  11. Aylin Aslım – http://twitter.com/AYLINASLIM

  12. Ayşe Özyılmazel – http://twitter.com/ayseozyilmazel

  13. Bedük – http://twitter.com/beduken

  14. Cem Adrian – http://twitter.com/cemadriannet

  15. Acun Ilıcalı – http://twitter.com/acunmedya

  16. Demet Akalın – http://twitter.com/AkalinDemet

  17. Emre Aydın – http://twitter.com/emre_aydin

  18. Demet Akbağ- http://twitter.com/demetakbag

  19. Ebru Akel – http://twitter.com/Akelebru

  20. Evrim Akın – http://twitter.com/akinevrim

  21. Ferhat Göçer – http://twitter.com/ferhat_gocer

  22. Gülşen – http://twitter.com/gulsenin

  23. Hülya Avşar – http://twitter.com/hulyavsar

  24. Nazlı Ilıcak – http://twitter.com/Notredamedesion

  25. Kıvanç Tatlıtuğ – http://twitter.com/Kivanc_Tatlitug

  26. Adnan Oktar – http://twitter.com/adnan_oktar

  27. Ahmet Hakan Coşkun – http://twitter.com/ahmethc

  28. Ali Atıf Bir – http://twitter.com/ALIATIFBIR

  29. Ahmet Davutoğlu – http://twitter.com/AhmetDavutoglu

  30. Bilge Ceylan – http://twitter.com/bilgeceylan

  31. Cengiz Çandar – http://twitter.com/CengizCandar

  32. Demet Sağıroğlu – http://twitter.com/demetsagiroglu

  33. Erdil Yaşaroğlu – http://twitter.com/erdilyasaroglu

  34. Fatih Altaylı – http://twitter.com/fatihaltayli

  35. Gani Müjde – http://twitter.com/GaniMujde

  36. Hadi Özışık – http://twitter.com/HadiOzisik

  37. Canan Barlas – http://twitter.com/cananbarlas

  38. Koray Candemir – http://twitter.com/candemirkoray

  39. Lerzan Mutlu – http://twitter.com/Lerzann1

  40. Nükhet Duru – http://twitter.com/NukhetDuru

  41. Murat Boz – http://twitter.com/bozzmurat

  42. Manga – http://twitter.com/mangamusic

  43. Mazhar Alanson – http://twitter.com/mazharalanson12

  44. Metin Arolat – http://twitter.com/MetinAROLAT

  45. Mansur Ark – http://twitter.com/mansurark

  46. Nil Karaibrahimgil – https://twitter.com/Niltakipte

  47. Yalın – http://twitter.com/YALINonline

  48. Tarkan – http://twitter.com/TarkanOnline

  49. Recep Tayyip Erdoğan – http://twitter.com/RT_Erdogan

  50. Seray Sever – http://twitter.com/Seray_Sever

  51. Serdar Turgut – http://twitter.com/serdargut

  52. Sezen Aksu – http://twitter.com/sezenaksu

  53. Sibel Alaş – http://twitter.com/SibelAlas

  54. Soner Sarıkabadayı – http://twitter.com/srkbdy

  55. Yonca Lodi – http://twitter.com/yonca17

  56. Barack Obama –com/barackobama

  57. Oprah Winfreycom/oprah

  58. Hugh Jackmancom/realhughjackman

  59. Ashton Kutcher – com/aplusk

  60. Snoop Dogg – com/snoopdogg

  61. Demi Moore – com/mrskutcher

  62. Mariah Carey – com/mariahcarey

  63. Britney Spears – com/britneyspears

  64. Diddy – com/iamdiddy

  65. Jeremy Piven – com/jeremypiven

  66. Lindsay Lohan – com/lindsaylohan

  67. Edward Norton –com/EdwardNorton

  68. Jon Favreau – com/Jon_Favreau

  69. Paris Hilton – com/ParisHilton

  70. Ashley Tisdale –com/ashleytisdale

  71. Jim Carrey – com/JimCarrey

  72. Lady Gaga – com/LadyGaga

  73. Tom Hanks –com/TomHanks

  74. Shakira –com/shakira

  75. Lenny Kravitz – com/LennyKravitz

  76. 50cent – com/50cent

  77. Kim Kardashian – twitter.com/KimKardashian

  78. Justin Timberlake –com/JTimberlake

  79. Katy Perry –com/KatyPerry

  80. Rihanna –com/rihanna

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergun}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir