2017 Güncel CS 1.6 Türk Serverlar

2017 Güncel CS 1.6 Türk Serverlar

Teknoloji Abdullah Ergün 174 Okunma

Size Güncel CS 1.6 serverlarını sunuyoruz. Tüm dünyanın oynadığı Counter Strike hız kesmeden yayılmaya devam ediyor. Müthiş bir adrenalin ve farklı oyuncularla bir arada online oyun oynama şansı veren Counter Strike oyunu artık  ülkemizde de çok sevilen ve oynanan bir hal aldı.

CS 1.6 Nedir?

CS yani tam adıyla Counter Strike 1999 yılında çıkmış  ve dünyada çok çabuk yaygınlaşmış bir aksiyon oyunudur. Counter Strike 1.6 ise dünyada en çok oynan Counter versiyonudur. Bu versiyonda bir çok avantaj ağlanmıştır kullanıcılara. Oyunun boyutu 379 mb gibi bir rakam olmasına rağmen yüklenmesine değiyor çünkü başka bir dosyaya ihtiyaç duyulmuyor 1.6 versiyonunda. Oyun, steam adlı bir program üzerinden çalışıyor. Programın hazırlayısı Valve. Bu programın özelliği de oyunculara büyük avantaj sağlaması. Artık CS 1.6 sunucularını bulmak da çok kolay.  İstediğiniz özellikleri yazıp internet üzerinden bulma şansınız var. Artı, yeni gelen “Friends” özelliği sayesinde CS 1.6 sürümü, oyunculara oyun anında ve oyun dışında da listelerindeki kişiler çevrimiçi olduğu takdirde sohbet etme imkanı veriyor. Oyun anında dahil kullanıcılar arkadaşları ile sohbet edebiliyor.  Fakat sunulmuş en iyi özeelik kullanıcıların dediğine göre oyun içinde ve dışında listelerindeki kişilerle satranç, tavla gibi oyunlar oynama fırsatı sunuyor olması. Program sayesinde artık kullanıcıların listesindeki oyuncular oyuna girdiklerinde hangi sunucuda oynadıkları bilgisine erişilebiliyor. Az da olsa hatası olan steam’in üzerinde de hata giderilmesi için çalışılmakta. Otomatik güncelleme özelliği ile kolayca küçük pürüzlerin üstesinden gelebilmekte. İnternet bağlantısı olmadan oynanamayan bu oyunda sunuculardaki yoğunluk yavaşlığa sebebiyet verebilmektedir.

Elbette CS’yi de oynamak için birçok alana ihtiyaç vardır. Hem oyuncu kotası hemen dolduğu hem de talep çok fazla olduğu için. Arkadaşlarınızla farklı evlerde yaşıyor ama futbol oynamak istiyorsanız halı sahaya gitmeniz gerekir. Serverlar da bu halısaha işini gören sunuculardır. Her mekanın ayrı bir tadı olmasından kaynaklı da bu sunucular her geçtiğimiz gün ülkemizde çeşitleniyordur. Eğer siz de Counter Strike’ın eşsiz heyecanına kpılmak istiyorsanız aşağıdaki 2017 Güncel CS 1.6 Türk serverlarından herhangi birini deneyebilirsiniz. DNS’leri, haritaları ve IP adresleri ile birlikte verilmişlerdir.

 

pro.csduragi.com

213.238.173.100:27015

CSDuragi.com kuschu35.Yönetim

de_dustyaztec

 

Counter Strike 1.6 Admin Girişi Yapma

 

 

dm.csduragi.com

213.238.173.213:27015

CSDuragi DeathMatch FFA [HP Bonus + BlueScreen]

de_inferno

 

hs.csduragi.com

213.238.173.215:27015

CSDuragi HSDM Server [ HP Bonus + BlueScreen]

aim_headshot

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir