2017 İnstagram Kodları

2017 İnstagram Kodları

Teknoloji Abdullah Ergün 5.851 Okunma

2017 İnstagram Kodları

2017 İnstagram kodları sayesinde hiçbir beğeni, takipçi hile sitelerine kullanıcı adınızı ve şifrenizi girip hesabınızın çaldırmadan beğeni ve takipçi kazanacaksınız. Bu paylaşımımızı dikkatli okuyup verilen kodları en iyi şekilde uyguladıktan sonra İnstagram hesaplarınızda beğeni ve takipçi sayısında büyük bir artış yaşayacaksınız.

İnstagram kodları dediğimizde insanların aklına öncelikle beğeni ve takipçi hileleri geliyor fakat bizim sizlere vereceğimiz kodların kesinlikle beğeni, yorum ve takipçi hileleri ile hiçbir alakası yoktur bu nedenle kodları güvenle kullanabilirsiniz.

İnstagram da beğeni ve takipçi sayınızı artıracak kodlar İnstagram taglarıdır, tag dediğimiz özelliğin Türkçe karşılığı etikettir. Bu etiketler İnstagram da paylaştığımız fotoğraf ve videolara eklenir. İnstagram paylaşımlarınıza eklediğiniz etiketler sayesinde paylaşımlarınız daha fazla İnstagram kullanıcısı tarafından görüntülenir.

İnstagram Kod Nasıl Kullanılır?

Öncelikle sizlere İnstagram 2017 kodlarının yani etiketlerinin işleyişini açıklayım. İnstagram da her kullanıcı genellikle paylaşımlarına etiket ekler, örneğin İstanbul’da Galata Kulesinde fotoğraf çekinen birisi bu fotoğrafa Galata Kulesi etiketini ekledi, aynı şekilde Galata Kulesinde fotoğraf çekinen diğer kişilerde bu etiketi ekledi, herhangi birisi de İnstagram da Galata Kulesi araması yapıp etiketler seçeneğine tıkladığında Galata Kulesi etiketi ile yapılmış tüm paylaşımları görür. Aynı şekilde sizde bir etiketle paylaşımda bulunduğunuzda etiketi görüntüleyen kullanıcılar sizin paylaşımınızı görür ve paylaşımınızı beğenebilir.

Beğeni ve Takipçi Artıracak Kodlar Nasıl Olmalıdır?

Beğeni ve takipçi kazandıracak etiketler nasıl olmalıdır diyorsanız aşağıdaki maddeler işinizi görecektir.

 

  • Paylaşımınıza uygun anahtar kelimeler ile tag oluşturabilirsiniz. Örneğin bir komedi sayfanız var ve komik bir fotoğraf paylaşacaksınız, bu fotoğrafa mizah, komedi, kahkaha, gülmek, mutluluk, caps gibi paylaşım ile ilgili etiketler ekleyebilirsiniz.
  • Tag kullanımının belirli bir sayısı vardır, siz paylaşımınızda ne kadar fazla tag kullanırsanız o kadar fazla kişi paylaşımınız görür, bu nedenle bir paylaşımda kullanabileceğiniz etiket miktarının tamamını kullanabilir ve daha fazla beğeni ve takipçi kazanabilirsiniz.
  • Eğer bir firma hesabınız var ise ve bu hesaptan paylaşım yapacaksanız rakiplerinizin kullandığı etiketleri araştırabilirsiniz.
  • Paylaştığınız fotoğrafı veya videoyu çektiğiniz yeri etiket olarak ekleyebilirsiniz.

Beğeni Sayısı Artırmak İçin Kullanılan Popüler Etiketler

#followme #like4like #TagsForLikes #TFLers #liker #likes #l4l #likes4likes #photooftheday #love #likeforlike #likesforlikes #liketeam #likeback #likebackteam #instagood #likeall #likealways #TagsForLikesApp #liking

Takipçi Sayısı Artırmak İçin Popüler Etiketler

#follow #f4f #followme #TagsForLikes #TFLers #TagsForLikesApp #followforfollow #follow4follow #teamfollowback #followher #followbackteam #followhim #followall #followalways #followback #me #love #pleasefollow #follows #follower #following

Yorum Almak İçin Popüler Etiketler

#comment #comment4comment #TagsForLikes #TFLers #c4c #commenter #comments #commenting #love #comments4comments #instagood #commentteam #commentback #commentbackteam #commentbelow #photooftheday #commentall #commentalways #pleasecomment

Takipçi,Beğeni,Yorum Karışık İçin Etiketler

#fslc #followshoutoutlikecomment #TagsForLikesFSLC #TagsForLikesApp #follow #shoutout #followme #comment #TagsForLikes #f4f #s4s #l4l #c4c #followback #shoutoutback #likeback #commentback #love #instagood #photooftheday #pleasefollow #pleaseshoutout #pleaselike #pleasecomment #teamfslcback #fslcback #follows #shoutouts #likes #comments #fslcalways

İnstagram’daki En Popüler Etiketler

#love #TagsForLikes #TagsForLikesApp #TFLers #tweegram #photooftheday #20likes #amazing #smile #follow4follow #

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir