2017 Yılında Başlayan Yabancı Diziler

2017 Yılında Başlayan Yabancı Diziler

Diziler - Filmler Abdullah Ergün 151 Okunma

Birbirinden çeşitli dizilerin sergilendiği 2017 yılında başlayan yabancı diziler kategorisinde dizi tarihinin en iyi aşağıda yer alıyor. Güncel dizilerin yer verildiği listede efsane olan yapımlarında adı geçiyor.

Game Of Thrones

2011 yılından bu yana gelmiş geçmiş eb iyi dizi olmayı hak eden Game Of Thrones 7. sezonunun devam ettiği bu yıl sevenlere hoşçakal demeden 2018’de devam etmesi bekleniyor.

Breaking Bad

İlk sezonu her ne kadar durağan olsa da sonralarda atağa geçerek izleyicisini ekran başından kolay kolay kaldırmayan seri bir dizi olmuştur. Dizinin konusu bir kimya öğretmeninin kanser olduğunu öğrenmesi ile uyuşturucu kralı olma yolundaki hikayesini anlatıyor.

Planet Earth

Klasik bir dizi olmaktan ziyade belgesel türündeki bu dizi Dünya’nın efsanevi canlılarının olduğunu izleyici ile buluşturuyor.

Sherlock

Günümüze uyarlanmış ve son derece başarılı dedektif filmleri arasında yer alan bu dizi sevenleri her yıl buluşuyor. Hem oyunculuk hem yapım hem senaryo hem de yönetmen başarısı ve filmin konusu heyecan arayanlara hizmet ediyor.

Westworld

Seyir Zevkine Doyamayıp Tekrar Tekrar İzlenesi En İyi Zeka Filmleri

 

Dizi tarihindeki yer uzun zaman olmasa da Westworld vahşi batı ve bilim kurgu öğrelerini bir arada işleyerek harika bir iş çıkartıyor.

Cosmos: A Spacetime Odyssey

Uzay ve bilim konularını mükemmel bir şekilde işleyen bu dizi günümüzün en popüler astrofizikçisi olan Neil deGrasse Tyson’un anlatımından izler taşır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir