AdSense TBM Değeri Nereden Bakılır?

AdSense TBM Değeri Nereden Bakılır?

Teknoloji Çağrı Sevgi 52 Okunma

AdSense TBM Değeri Nereden Bakılır?

Adsense TBM Değeri önemli bir değerdir. Özellikle bir internet siteniz var ve reklam gelirleri sağlamak için çok önemli bir hesap içerisindeki inceleme olmaktadır. Bu konuda sizler de farklı şekilde internet siteleri sahibi olabilir ve bu konuda sizlere farklı seçenekler sunulabilir. Bildiğiniz üzere, Google AdSense bir reklam firmasıdır ve farklı şekillerde bu reklamları kullanabilir, ayrıca, bu reklamlar sayesinde siz de internet siteniz üzerinden maddi kazanç sağlayabilirsiniz.

Adsense Değerlendirmeleri

Google AdSense sizlerin kolaylıkla reklam almanız için çok büyük fayda sağlayan bir şirket olarak dikkat çekiyor. Sonuç itibariyle belki de çok zor sizlerin şahsi olarak bu şekilde sonuçlar alması ve reklamlar bulabilmesi. Ancak, verilen reklamlar sayesinde bir sıkıntınız olmamaktadır.TBM denilen değer tıklama başına maliyet demektir. Bu değerlere nereden bakabileceğinizi anlatacağız. Google AdSense hesabınıza girdikten sonra, üst menü kısmından Performans raporları kısmını tıklıyorsunuz. Buradan sonra Gelişmiş Raporlar kısmını tıklayınız.

Burada karşınıza açılan sekmelerden sahip olunan siteler kısmını tıklıyorsunuz. Daha sonra, Genel Bakış kısmının sağ tarafında sizler de göreceksiniz Tıklamalar diye bir buton var. Bunu tıklıyorsunuz. Böylece bunu da tıklayınca, AdSense hesabı içerisinden sizler de tıklama başına maliyet kısmını görmüş oluyorsunuz.Sizler de bunun haricinde, farklı sorular kafanıza takıldığında bizlere danışabilir ve her türlü bilgiye rahatlıkla bizlerden ulaşabilirsiniz. Sizlere bu bilgileri sunmaya çalışacağız. Bizi takip edin.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir