Age of Mythology Şifreleri

Age of Mythology Şifreleri

Teknoloji Abdullah Ergün 64 Okunma

Strateji oyunlarının atası konumunda bulunan Age of serisi Mythology oyunu ile de ilgi çekecek bir oyun olarak değerlendirilmektedir. Bu yazımızda Age of Mythology şifrelerini sizinle paylaşacağız. Oyunda kullanılan şifreler oyunu daha da kolaylaştırır. Şifre kullanarak oynadığınız Age of Mythology oyununda şifreler sayesinde hesabınızı daha iyi koruyabilirsiniz. Sizde Age of Mythology oyununda şifre kullanarak oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Bireysel olarak oynanan ve ilerlemeli bir oyun modu ile de gün yüzüne çıkan bu oyun aşamasında zorlandığınız ve ilerlemenin mümkün olmadığı anlar da bulunmaktadır. Age of Mythology oyununda ayrıca bir de hikaye modu bulunmaktadır. Bu mod sayesinde de oyuncu isterse hikaye modunda bazı kahramanlar ile fetihler yaparak hikayeyi tamamlayabilmektedir. Bunun yanı sıra oyuncular bu oyunda tamamen mitolojik tanrılar ve onların imparatorlukları üzerinden yürümektedir. Böylece eski çağlarda bulunmakta olan ve günümüzde halen konuşulmakta olan mitolojik tanrılar ve mitolojik yaratıkların bolca bulunmakta olduğu bu oyun, strateji oyunu severler tarafından oldukça beğenilmekte olup; uzun yıllardır hiç arka plana atılmadan hala oynanmaktadır. Age of Mythology oyunu her yaştan oyun severin bıkamadan oynayabileceği bir strateji oyunu olarak günümüzde de sıkça oynanmaktadır. Ayrıca oyunun multiplayer seçeneği sayesinde de birçok arkadaş beraber bu oyunu oynayabilmektedir.

Tüm bunların dışında oyun içerisinde yaşanılan zorluklar insanların bazen canını sıkmaktadır. Age of Mythology oyununda da bu tür zorluklarla karşı karşıya kalan kullanıcılar için kolaylıklar sağlanmış olup; Pers, Mısır, Roma ve Yunan mitolojileri içerisinde yer alan tanrıları içeren bu oyun kapsamında da ele alınmıştır. Bu oyun dahilinde de bir çok şifreden yararlanarak askeri ve savunma gücünüzü daha da katlama ve yapay zeka dahilinde kontrol edilen düşmanlarınıza karşı gözle görülür bir avantaj yakalama şansı da gündeme gelecektir. Şifrelerin büyük harfler ile panele yazılması durumu sonrasında da kullanıcılara fayda sağlıyor olacağı da unutulmayıp; farklı şekillerde yazılması durumunda da herhangi bir fayda sağlayacak olan sözcük grupları olarak da tanımlanacak ve etkisiz olarak da varlığını gösterecektir.

ATM OF EREBUS 1000 adet altın verir.

TROJAN HORSE FOR SALE 1000 adet odun verir.

JUNK FOOD NIGHT 1000 adet yiyecek verir.

MOUNT OLYMPUS Şimşek Favor değerinizi maksimum hale getirir.

LAY OF THE LAND Tüm haritayı gösterir.

UNCERTAINTY AND DOUBT Tüm haritayı gizler.

THRILL OF VICTORY Oyunu kazanmanızı sağlar.

CHANNEL SURFING Bir sonraki göreve geçersiniz.

L33T SUPA H4X0R Üretim hızınız artar.

DIVINE INTERVENTION Önceden kullanılmış bir tanrı gücünü tekrar kullanmanızı sağlar.

PANDORAS BOX 4 adet rastgele tanrı güçlendirmesi verir.(Oyunda üst kısımda görünür.)

WRATH OF THE GODS Yıldırım, deprem, meteor yağdırma ve kasırga yapma güçlerini verir.

GOATUNHEIM Haritadaki her şeyi keçiye dönüştürür.

FEAR THE FORAGE Bitkilerle ilgili güzel bir özelliği açar.

BAWK BAWK BOOM ==> Tavuk(Chicken meteor) yağmuru gücünü verir.

I WANT TEH MONKEYS!!!1! Çok sayıda maymun vermektedir.

WUV WOO Uçan hipopotam verir.

TINES OF POWER Forkboy(19 hasarı vardır.) verir.

O CANADA Lazerli ayı verir.

ISIS HEAR MY PLEA Bir grup özel hero verir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

“Age of Mythology Şifreleri” üzerine 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir