Ağlama Güçlüğü Yaşayan Aşk Acısı Çekenlerin Dinlemesi Gereken Şarkılar

Ağlama Güçlüğü Yaşayan Aşk Acısı Çekenlerin Dinlemesi Gereken Şarkılar

List erkut 62 Okunma

Aşk acısı mı çekiyorsunuz. Merak etmeyin bu ülkede 14 yaşında ki çocuğunda böyle bir problemi var. Ülkemizde herkes aşktan söz eder ve yaşadığını iddia eder fakat pek kimse bu durumdan memnun değildir. Sevgilinizden ayrıldınız ve bu sizi büyük bir depresyona sokmuşsa ve siz bu aşk acısını yaşarken ağlama sorunu yaşıyorsanız ve ağladıktan sonra rahatlayacağınıza inanıyorsanız, sizlerle paylaşacağım birkaç şarkıyla bu isteğinize kavuşabilirsiniz.

Bu ağlamalar size her ne kadar sevdiğinizi geri getirmese de bir acı yaşamanın hakkını vermenize büyük bir olanak sağlayacaktır. Siz terkedilmiş yada ayrılmaya zorlanmış kardeşlerim için söyleyeceğim çok fazla şey var fakat bu konuda birebir görüş sağlayamayacağımız için de size öncelikle yaşanılanın yaşanması gerektiği için yaşandığını unutmamanızı ve her ne olmuş olursa olsun daha önce olmuşların artık yaşanması mümkün olması ortadan kalktıysa kendinize zulmetmemeniz. Fakat bu konuda sizlerle buluştuğumuza göre sizleri ağlamak bize bir görev oldu. Öncelikle kendi tavsiyelerimizi vermeden evvel, sevgilinizle ilişkinizin başlangıcında bir şarkının çaldığı bir ortamda iseniz o şarkıyı dinlemeniz ve öncelikle o geçmişe hayallerde dönmenizi ve yaşadıklarınızın derinliklerine inmenizi istiyoruz.  Ayrıca şöyle bir söz vardı; mutlu insanlar şarkının müziğine bakar mutsuz insanlar ise sözlerine bakar.  Bu yüzden dinlemenizi tavsiye edeceğimiz şarkıların sözlerine özellikle dikkat etmeniz gerekir. Böylelikle yaşadığınız acının bir çok farklı tanımını sözlerde yakalayacak ve ağlamanız kaçınılmaz olacaktır.

İlk sırada kesinlikle daha öncede uyardığımız gibi sözlerinin özenli bir takip gerektiği Gözümden düştüğün An şarkısını tavsiye ediyoruz. Sancak, Taladro ve Canfeza’nın birlikte seslendirdiği bu şarkının sözlerinde ağlamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu şarkıcılar şiir gibi sözlerle tanınmaktadır.

İkinci Sırada ise Sezen Abla var. Neden mi ilk sırada değil. Çünkü bu akıllara gelecek olan ilk ismin ilk sırada koyduğumuz şarkıya gölge düşürmesini istemedik. Sezen Aksu’nun Geri Dön şarkısı içinizi parçalayacaktır.

Üçüncü sırada yine Sezen Aksu yer alıyor burada da Sezen Abla bizleri Gidiyorum şarkısıyla mahvetmektedir.

Dördüncü sırada Funda- Çaresizim şarkısı yer almakta ve son olarak da Emre Aydın-Belki Bir Gün Özlersin sizleri ağlatmaktan hiç zorluk yaşamayacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir