Alan Adı Alın, Yatırım Yapın

Alan Adı Alın, Yatırım Yapın

Teknoloji Çağrı Sevgi 61 Okunma

Alan Adı Alın, Yatırım Yapın

Alan adı almak aslında bir anlamda yatırım yapmak demektir. Sizler de bir alan adı alarak çok uygun fiyatlarla yatırım yapabilirsiniz. Alan adı yani diğer adıyla domain çok uygun fiyatlarla satılan ileride de sizlere para kazandırabilecek bir şeydir aslında. Bu işi yapanlar bilir ki, bu tarz bir iş yapacaksa, sizlerden gerekli alan adını almak için uğraşacaktır.

Alan Adı Konusunda Dikkatli Olun

Özellikle tek kelimelik domainler alırsanız illa işinize yarayacak şekilde uygun bir fiyatla satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için çok fazla uğraşmaya da gerek yok aslında. Sadece yapacağınız iyi bir domain yakalamak ve onu almaktır. Bu domaini aldıktan sonra ufak bir site kurulumu yaparsınız. Bunun için de tek yapmanız gereken tek bir sayfa hazırlayarak sitenizin adını satmak olacaktır. Bu sayede sitenize ulaşanlar da sizlerden alım yapabilirler.


Örnek olarak Süt kelimesini alalım. Diyelim ki, süt kelimesinin internet sayfasını aldınız. Bu kadar süt satan firmalar bu siteye sahip olmak için sizlere fiyat teklifleri sunacaktır. Hatta çok iyi rakamlar da kazanabileceksiniz.

Dilerseniz Domain Nasıl Alınır? Hosting Nasıl Alınır? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir