Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak

Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak

Teknoloji Çağrı Sevgi 71 Okunma

Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak

Teknoloji biz insanlardan kazanç sağlıyorsa neden biz teknolojiden kazanç elde etmek için uğraşmayalım ki? İşte bu soruya cevap niteliğinde bir para kazanma yöntemi: anket doldurarak para kazanmak

Anket doldurarak para kazanabileceğiniz pek çok site mevcut ama önemli olan bu sitelerin güvenilir olması. Çünkü paranızı ödememeleri halinde emekleriniz boşa gidecektir. İşte biz de size her konuda yardımcı olmak istediğimiz için www.napolyon.com sitesini önerebiliriz. Çünkü bu site tamamen yerli ve paraları da düzgün ödeyen bir site. Bu yüzden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Napolyan’danPara Kazanmak

Öncelikle siteye üye olun ve bir hesabınız olsun. Siteye üye olmak tamamen ücretsizdir. Üye olduktan sonra sayfanızda yer alan zil işareti ile size bildirim gelir ve anketleriniz olduğu söylenir. Bu anketleri doldurarak nap puanları kazanabilirsiniz. 1000 nap puanı demek 100 TL demektir ve puanlarınız 100 TL’ye ulaşınca ödeme alabilirsiniz. ayrıca bu nap puanları ile hediyeler de kazanabilirsiniz. Bu puanlarla para ya da ürün almak tamamen size kalmış.

Anketler değişik konularda ve uzunluklarda olabilmektedir. bu yüzden her anket için ayrı bir nap puanı belirlenir. Ankete başlamadan önce de kaç puan olduğu söylenerek ankete başlanır.

Görevler Yaparak Para Kazanın

Napolyon profiline girdiğiniz takdirde sol taraftaki panelde “Görevlerim” seçeneğini görebilirsiniz. Buradan da size sorulan soruları cevaplayarak nap puanı kazanabilirsiniz.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir