Arabada Dinlemek İçin Müzik CD’si Nasıl Hazırlanır?

Arabada Dinlemek İçin Müzik CD’si Nasıl Hazırlanır?

Teknoloji Çağrı Sevgi 89 Okunma

Arabada Dinlemek İçin Müzik CD’si Nasıl Hazırlanır?

Çoğu zaman uzun yolculuklarda özellikle arabada dinlemek için CD hazırlamak isteyenler Bu konuda nasıl işlem yapacaklarını bilmeyebilirler. Uzun yolculuk sırasında sıkılmadan müzik dinleye bilmeniz için tercih edeceğiniz farklı tarzlarda ki müzik seçenekleri konusunda işlem yapmak istediğiniz her an sırasıyla yapacağınız işlemler ile sizlerle CD’nizi kendiniz hazırlayabilirsiniz.

CD hazırlamak için öncelikle program yüklemeniz gerekir. Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz program sayesinde dilediğiniz her durumda farklı müzik seçenekleriyle oluşturacağınız birbirinden farklı cd seçenekleri hazırlayabilirsiniz. Kolay yoldan cd hazırlamak isteyenler bu durumda Nero uygulamasını yükleyerek kısa süre içerisinde istedikleri müziklerin yer alacağı CD’leri hazırlayabilirler.

Adım Adım CD Hazırlamak

Arabada dinlemek için cd hazırlamak istediğinizde bunun için yapacağınız işlemler üzerinden herhangi bir problem yaşamadan sizlerde istediğiniz türdeki müzik seçenekleri ile hazırlanmış CD’lere sahip olabilirsiniz.

  1. İlk olarak bilgisayarınıza Nero uygulamasını yükleyerek bu şekilde kısa süre içerisinde istediğiniz gibi işlem yapabileceğiniz uygulamaya sahip olabilirsiniz. Uygulamayı internet üzerinden kısa süre içerisinde indirebilirsiniz. Daha sonrasında uygulamayı açarak işleme başlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olması sayesinde hangi bir sorun yaşamadan isteyen herkes internet üzerinden kısa süre içerisinde tamamlanacak olan işlem ile uygulama üzerinden CD hazırlayabilir.
  2. Uygulamayı indirdikten sonra bilgisayarınıza boş cd takın. Bu sayede hazırlayacağınız şarkıları herhangi bir durum ile karşılaşmadığınız sürece cd üzerine yazdırarak dinleyebilirsiniz.
  3. CD koyduktan sonra uygulamayı açın ve işleme başlayın. Öncelikle bilgisayarınız üzerinden müzik seçmeniz gerekir. CD üzerine ekleyeceğinize müzik seçenekleri bilgisayarınızda yoksa online ortamda indirme işlemi yaparak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Bu sayede arabada dinlemek istediğinizde çok farklı tarzlarda ki müzik seçenekleriyle keyifli vakit geçirebilirsiniz.
  4. Uygulama üzerinden Music sekmesine tıklayarak buradan da Audio CD butonunu seçmeniz gerekir. İşlemlerin sırası ile yaparak herhangi bir sorun yaşamadan kısa süre içerisinde istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.
  5. Son olarak CD üzerine aktarmak istediğiniz müzikleri seçerek uygulama sayesinde kolayca aktarabilirsiniz. Tercih edeceğiniz müziklerin boyutlarına göre cd içerisine ortalama olarak 12-15 adet müzik atma imkanı elde edebilirsiniz.
  6. En son aşamada işlemi tamamladıktan sonra next butonuna basarak işleminizi birkaç dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz şarkılar bir şekilde cd üzerine yazdırılarak dilediğiniz her durumda arabada dinleme imkanı elde etmeniz sağlanmaktadır.

Arabada CD Çalar İle Müzik Nasıl Dinlenir?

Özellikle sık sık trafikte bulunanlar uzun yolculuklar sırasında sıkılmamak adına dinleyebilecekleri birbirinden farklı müzik seçeneklerini cd üzerine yazdırarak istedikleri her an keyifle dinleme imkanı elde edebilirler. Kolay yoldan müzik CD’si hazırlamak isteyenler indirecekleri program sayesinde ücretsiz olarak farklı tarzlardaki müzik seçeneklerini istedikleri her durumda cd üzerine yazdırarak dinleme imkanı elde edebilirler.

CD çalar ile araba içerisinde müzik dinlemek isteyenler sevdikleri tarzlardaki müzik seçeneklerini CD’ye yazdırarak bu şekilde herhangi bir problem yaşamadan dinleme imkanı bulabilirler.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir