BEBEĞİNİZ VE OYUNCAKLARI

BEBEĞİNİZ VE OYUNCAKLARI

Anne Bebek erkut 20 Okunma

Bebeğinizi oyun oynamaya alıştırmak için, bütün evi pahalı oyuncaklarla doldurmaya hiç gerek yok. Sizde fark ettiyseniz oyuncaklar pahalılaştıkça oyun oynamak için oyuncaklara olan uygunluk azalır. Bir oyuncak ne kadar esnekse çocuğunuzun onu farklı bir şekilde keşfetme şansı daha yüksek olacaktır. Çocuğunuzun oyuncağı ile oyun oynarken hayal gücünü kullanma yeteneği artar ne yazık ki günümüz oyuncakları teknoloji üzerine kurulduğundan buna set çekmektedir. Oysa ki bu oyuncakların oyun kapasitesi oldukça sınırlıdır. Bu oyuncaklar anlık olmakla birlikte fırsatlar arasında bir o kadar yararsızdır. Anlık memnuniyet geçtikten sonra bu oyuncak artık revaç bulmayacak yeni oyuncaklar aranmasına sebep olduğu gibi memnuniyetsizlik doğuracaktır.Teknoloji dışında daha güzel oyun ve oyuncaklarda vardır. Masum ve sağlıklı oyuncaklar yapan üreticiler de köşeye itildi desek tabiri hata değildir zannediyorum. Kısaca teknoloji oyuncakları öne geçti. Bu sebeplerle alışverişlerinizi akıllıca yaparken çocuğunuza zeka geliştirici ve daha sağlıklı oyuncaklar almanızı tavsiye ediyorum.

Oyun ve oyuncak için gerekli donanımı evinizdeki eşyalardan yararlanarak da yapabilirsiniz. Hatta çocuklarınız için oyun oynamak pahalı oyuncaklara nazaran daha zevkli hale geldiğini eminim sizde fark edeceksiniz. Şimdi bu konuda oyuncaklarınızı daha dikkatli seçeceğiniz den ayrıca birçok eşyanızdan oyuncaklar çıkaracağınızdan eminim.

Çocuklarınıza keyifli oyunlar diler, sizlere de onlarla birlikte çocuk olmanızı tavsiye ederek veda ediyorum tekrardan görüşmek dileği ile.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir