Bedava SMS Atma

Bedava SMS Atma

Teknoloji erkut 84 Okunma

Günümüzde oldukça önemli bir iletişim ağı olan SMS geçmişe nazaran yerinden biraz edilse de hala kullanılmaktadır. Yerini alan internet tabanlı haberleşme uygulamaları yüzünden eskisinden daha az rağbet gören SMS, kimi zaman internet kullanım hakkının dolması yüzünden yine de başvurulmaktadır. Ancak SMS hakkının da dolduğu zamanlarda ya da telefona ulaşımın olmaması durumlarında internet sitelerinden de SMS gönderilebilmektedir. Çeşitli ücretsiz SMS’lerin atılabildiği bu internet siteleri birçok kişiye imkan tanımaktadır. SMS atılacak kişinin numarasını ve 160 karakterlik mesaj desteği girildikten sonra onay kodu da eksiksiz biçimde yazıldıktan sonra istenilen numaraya mesaj atılabilmektedir. İnternet sistemi ile mesaj atıldığı için SMS’ler numaralara geç dağılsa da buna rağmen ulaşabilmektedir.

Birçok farklı bedava SMS atabilen internet siteleri mevcuttur ve bunlar arama motorlarında rahatlıkla bulunabilir. Uluslararası mesajların da ücretsiz olarak atıldığı bu siteler aynı zamanda tüm operatörleri kapsamaktadır. Bu siteler aynı zamanda Türkiye’de bulunan üç ana operatöre de destek sağlamaktadır. Ancak ücretsiz içeriği dolayısı ile bazı sitelerde reklamlar ya da doğrulama kodları çıkabilmektedir. İnternet ortamında bedava SMS göndermenin yanında aynı zamanda bedava SMS gönderdiği iddia edilen bazı yazılımlar da bulunmaktadır. Kullanıcılar böyle zararlı programları indirirken oldukça dikkatli olmalıdır aksi taktirde virus barındırabilme ihtimali olan bu programları bilgisayara kurmak oldukça tehlikeli olabilir.

Bunun yerine bedava SMS gönderen internet sitelerini seçmek daha karlı ve cazip bir iş olacaktır. Bu sitelerde her ne kadar 160 karakter mesaj sınırı olsa da bedava SMS atma imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda aynı mesajı toplu şekilde gönderme imkanı da sunabilmektedir. Aynı mesajı kopyalayarak farklı numaraları giriş yapabilir ve mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Ya da toplu SMS atan farklı siteler deneyerek bu vasıtayla birçok toplu SMS’i eklediğiniz numaralara gönderme fırsatını bulabilirsiniz. Bu SMS’leri gönderirken aynı zamanda anonim olarak da kalabilirsiniz.  Bazı siteler size gönderici numarasını da değiştirme fırsatı sunmaktadır. Adınız geçmeden herhangi bir şekilde ücretsiz olarak SMS atmak isterseniz bu sitelere de başvurabilir ve dileğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir