Bir Bollywood Filmi: Kahaani [IMDB:8,2]

Bir Bollywood Filmi: Kahaani [IMDB:8,2]

Diziler - Filmler Abdullah Ergün 69 Okunma

Uzun zaman sonra Bollywood dünyasından bir yapıt izlemeye karar vermiştim. Bu anımı sizlere aktarmak istiyorum. Arkadaşlarımdan bir tanesi sürekli olarak Bollywood yapıtlarını önermesine rağmen pek samimi bakmıyordum. Sabah sınavım olmasına rağmen canım sıkıldığı için Bollywood izlemeye karar vermiştim. Aksiyonu bol bir film önermesini istemiştim. Arkadaşım bana bir film önerdikten sonra herhangi bir yazı ve fragman izlemeden direk gece yarısı filmi açmıştım.


Kahaani

Kahaani!

Birkaç yıl önce arkadaşımın bana önerdiği film Kahaani‘dir. Hindistan’da çekilen bu film 9 Mart 2012 tarihinde yayınlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Sujoy Ghosh bulunuyor. Yönetmen koltuğunu kesinlikle hak ettiğini düşünüyorum. Sizler de filmi izledikten sonra benimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Filmin ana karakteri Vidya Balan’ın oyunculuğu alkışlanmayı hak ediyor.

Vidya Balan filmde karşımıza Bagchi olarak çıkıyor. Londra’da eşiyle yaşamını sürdüren Bagchi, kocasını birden Hindistana iş için yollamak zorunda kalır. Bagchi, Hindistan’a eşini yolladıktan sonra tekrar haber alamıyor. Bunun üzerine Bagchi kocasını bulmak için Hindistan’a kendisi gidiyor. Hindistan’da eşi için herhangi bir iz bulamamasına rağmen çeşitli zorluklar ile karşılaşıyor. Hamile olmasına rağmen eşini bulmak için asla pes etmiyor. Kocasını bulabilmek için ne tür zorluklar ile karşılaşacağını hep birlikte izleyeceğiz. Bagchi karakteri basit biri olarak gözükmesine rağmen çeşitli yetenekleri bulunuyor. Bu yetenekler bir araya geldiği sonra kocasını acaba bulabilecek mi?

Filmi izlediğiniz zaman sonlarına doğru tahmin yapmanıza rağmen çok yanılacaksınız. Dram ve İntikam türünde olan izleyeceğiniz bu filmi çok beğeneceksiniz. Film ilk başlarda çok karışık olmasına rağmen sonlarda hadi şurayı da geçelim havasına bürüneceksiniz. Bakalım tahmin konusunda ne kadar başarılı olacaksınız?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir