Boruto Animesindeki Karakterler ve Ebeveynleri

Boruto Animesindeki Karakterler ve Ebeveynleri

Diziler - Filmler Çağrı Sevgi 345 Okunma

Boruto Animesindeki Karakterler ve Ebeveynleri

Anime seven kişilerin severek izlediği Boruto animesi karakterleri ve ebeveynleri kimler biliyor musunuz? Eğer bu animenin sıkı bir takipçisi iseniz elbette biliyor olmalısınız. Fakat eğer boruto animesini yeni yeni izlemeye başlamış iseniz ilk bölümden her karakterin ismini ve kim kimin akrabası, arkadaşı ya da ebeveyni bilmeniz güç bir durum olacaktır. Bu nedenle boruto animesinde yer alan karakterleri animeyi yeni keşfeden ve izlemeye başlayan kişilere kolaylık sağlaması açısından sizler için derleyip düzenledik.

Boruto: Naruto Next Generations Animesinde Yer Alan Karakterler Ve Ebeveynlerinin İsimleri

Boruto: Naruto Next Generations animesinde yer alan güncel karakterleri merak edenlerden iseniz işte size karakter isimleri ve açıklamalarının yer aldığı listemizi sunuyoruz.

  • Uzumaki Boruto (erkek) karakteri: Uzumaki Naruto ve Hyuga Hinata’nın oğludur.
  • Uchiha Sarada (kız) karakteri: Uchiha Sasuke ve Haruno Sakura’nın kızıdır.
  • Mitsuki (erkek) karakteri: Orochimaru’nun oğludur. Ancak anime içerisinde Mitsuki’den bahsedildiği zaman sadece Orochimaru’nun oğlu olduğu söylenmektedir. Yani Orochimaru Mitsuki’nin ya annesi ya da babasıdır fakat hangisi olduğu şu an için belli değildir. İlerleyen bölümler içinde Orochimaru’nun kadın mı erkek mi olduğu konusu hakkında bilgi verildiği takdirde bu durum da netlik kazanacak diyebiliriz.
  • Uzumaki Himawari (kız) karakteri: Uzumaki Naruto ve Hyuga Hinata’nın kızıdır. Aynı zamanda ek olarak belirtmemiz gerekirse Uzumaki Himawari ile Uzumaki Boruto kardeşlerdir. Yani Uzumaki Himawari, Uzumaki Boruto’nun kız kardeşidir.
  • Shikadai (erkek) karakteri: Shikamaru ve Temari’nin oğludur.
  • Inojin (erkek) karakteri: Sai ve Ino’nun oğludur.
  • Chocho karakteri: Choji ve Karui’nin çocuğu olarak karşımıza çıkan karakterdir.
  • Metal Lee (erkek) karakteri: Rock Lee’nin oğludur. Animenin önceki serilerini de izleyen kişiler Metal Lee’nin Rock Lee ve Gai Sensei’ye çok benzediğini fark edeceklerdir. Metal Lee’nin babası Rock Lee’dir. Ancak Metal Lee’nin annesinin kim olduğu hakkında bir bilgi yoktur. İlerleyen bölümlerde Metal Lee’nin annesinin kim olduğu hakkında bir bilgi de verileceğini umuyoruz.

  • Konohamaru karakteri: Animenin bu yeni serisinde izleyicilerin karşısına önceki serilerde küçük bir çocuk olarak çıkmış olan Konohamaru karakteri, bu seride büyümüş bir şekilde yer alıyor. Konohamaru’nun ebeveynleri kim sorusu hala cevaplanmayı bekleyen sorular arasında yer alıyor. Zira bugüne kadar anime serisi içinde anne ve babasının kim olduğu hakkında bir bilgi yer almadığı için anne ve babasının isimleri hala belirsizliğini koruyor. Konohamaru hakkında şu ana kadar bildiğimiz tek akraba bilgisi Konohamaru’nun 3. Hokage’nin torunu olduğu bilgisi.
  • Iwabe karakteri: Iwabe’nin anne ve babası kim bu da bilmediğimiz hususlar arasında yer alıyor. Zira Iwabe’nin anime içinde baş karakter olmaması da bunun üzerinde etkili diyebiliriz. Iwabe anime içinde Uzumaki Boruto’nun bir nevi okul arkadaşı olarak rol alıyor diyebiliriz. Yani Iwabe ile Uzumaki Boruto aynı okulda okuyorlar ve aynı sınıfta yer alıyorlar.

Animenin Eski Serileri Hangileriydi?

Boruto: Naruto Next Generations animesinin eski serilerinin isimleri Naruto ve Naruto Shippuuden animeleri olarak anime sever izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Seriyi baştan sona izlemek isteyen kişiler bu serilerden başlayarak anime izleme keyiflerini ikiye katlayabilirler. Keyifli seyirler.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir