Boruto: Naruto Next Generation Anime İncelemesi

Boruto: Naruto Next Generation Anime İncelemesi

Diziler - Filmler erkut 88 Okunma

Anime filmler arasında Boruto: Naruto Next Generation anime incelemesi ile karşınızdayız. Animeler bildiğiniz gibi son yıllarda hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Ancak Boruto son yılların en iyi animelerinden biri olarak tüm dünyada takip edilen bir dizidir. Naruto’nun serisinin devamı niteliğinde karşınıza gelen animenin konusunu ve incelemesini sizler için yaparak sunmaya çalışacağız. Umarız ki, beğenirsiniz.

Naruto hayranları hızlı bir şekilde artıyor. Boruto bu yüzden de çok sevilen ve takip edilen bir anime olarak dikkat topluyor. Burada Naruto birden büyümüş ve olgunlaşmış şekilde karşınıza çıkacak. Açıkçası bu konu bir çok izleyici için, ümit kırıcı olabilir. Boruto’nun çocukluğunun gösterilmemesi herkesi şaşırtacak. Aynı şekilde Shikamaru’nun düğününü de izleyemeyecek olmak üzüntü verici gibi gözüküyor.

Naruto Farklı Davranıyor

Naruto aslında iyi bir kişilikti. Ancak, bu anime dizisinde bu defa biraz kızabilirsiniz. Çünkü, kişiliği değişmiş gibi davranıyor. Boruto: Naruto Next Generation bölümünde Naruto çok daha farklı bir kişilik olmasına rağmen, en azından sezonun 3. bölümü dikkate alındığında epey farklılıklar görünüyor. Boruto karakterine de pek ısınamayabilirsiniz. Naruto ise, evine geldiğinde dahi psikolojisi bozuk gibi kimseye selam vermeden direkt olarak odasına gidip yatıyor. Aslında en büyük farklılık Naruto’da diyebiliriz. Naruto işlerinde çok yorulsa da çocuklarına olan ilgisizliği Boruto’yu da biraz farklılaştırıyor. Zannedersek, burada Boruto’nun tepkilerinin sebebi de aslında, çocuklarına karşı ilgisiz davranışları. Belki bu durum ilerleyen bölümlerde değişebilecek, ancak şu ana kadar kahraman gibi görülen bir karakter bir anda, farklı duruma gelecektir.

Naruto’nun özellikle ilk 2 sezonunu izleyenler kesinlikle bu sezonu da izlemeleri lazım. Boruto sonuç itibariyle Naruto’nun genlerini taşıyor. Bu arada ukalalıkları ve şımarıklıkları belki de başka bir görev için yapılıyor. Bir şekilde ortaya çıkacaktır diye düşünüyoruz.

Boruto: Naruto Next Generation sezonu dikkat çeken bir başka özelliği ise, ayrıca bu anime serisinde de serinin eski animesindeki karakterleri de görebiliyorsunuz. Shino karakteri artık bir öğretmen olarak karşımıza çıkıyor. Shikamaru görevini devam ettiriyor. Animenin ilk bölümünü izlerseniz çok dikkatli izlemenizi tavsiye ederiz, animenin son bölümü hakkında da hayal gücünüz devreye girecektir. Animenin sona yaklaşmasını ve bu sezonun sonunu görmek isteyeceksiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir