Boruto Ne Zaman Başlayacak

Boruto Ne Zaman Başlayacak

Diziler - Filmler erkut 40 Okunma

Günümüzde anime sektörü büyüleyici bir hızda ilerlemektedir ve Boruto: Naruto Next Generation animesi deyim yerindeyse ortalığı kasıp kavurmaktadır. İsminden de anlaşılacağı Naruto animesinin devam serisi niteliğindedir. Bir çoğunuz merakla bekledi özellikle anime filmini izledikten sonra büyük bir beklenti oluştu ve nihayet 2017 Nisan ayında anime serisi sizlerle buluştu.  Alınan ilk tepkilerde son derece olumlu görünmektedir.

Boruto Kimdir?

Pek fazla bilgisi olmayanlar  Boruto kimdir? Sorusunu cevaplayalım. Boruto ilk 2 anime serisinin  kahramanı Naruto Uzumaki’nin çocuğudur. Ve 3. seri Boruto Uzumaki üzerine kurgulanmıştır. Kendine özgü davranış güçlü bir karakter olarak kendini göstermektedir. Bu evreni bir de Borutonun gözü ile görmek gerçekten ilginç bir deneyim olacak. Ve ilk 2 animeyi sevenleri kesinlikle kaçırmaması gerekmektedir.

Boruto: Naruto Next Generation

Herkesin merakla beklediği anime artık her hafta yeni bölümleri ile gösterimde. İlk 2 anime yayınlandığında itibaren çok büyük bir izleyicisi kitlesine sahipti. Yapımcılar ikinci anime de son bulduktan sonra bu ilgiye kayıtsız kalamayarak seriyi Boruto olarak devam ettirdiler. Böyle devam animler aslında oldukça risklidir. Özellikle tüm dünyada çok sevilen bir anime serisi ise çok daha fazla riskli olmaktadır. Şuan itibari ile farklı olay örgüsü ve teknolojiden faydalanarak bu riski ortadan kaldırılmış görünmektedir. Hikayeye çok sayıda yeni karakterler katılmıştır. Ve bu yeni karakterlerin Boruto ile mükemmel bir kimyası olduğu görülmektedir. Buda animenin ilerisi için daha da iyi bir gelişim göstereceğinin bir işaretidir. Buruto yeni sezonda neler olacağı konusu ise şimdiden insanları meraklandırmaktadır.

Türkiye’de Boruto: Naruto Next Generation

Ülkemizde bir anime serisini oldukça sıkı takip eden büyük bir kitle mevcuttu ve serinin devamı olan Boruta’da aynı başarıyı yakalanmış görünmektedir. Zaten ülkemizde bu tür anime serileri oldukça yaygın olarak takip edilmektedir ve fan sayfaları bile oluşturulmaktadır. Yeni bölümler her hafta Perşembe günleri alt yazılı olarak yayınlanmaktadır. Dublaj için çalışma yapanlar olsa da orijinal dildeki tatları ve hazzı alınamayacağını belirtmek isteriz. Türkiye’de Boruto: Naruto Next Generation durumunu kısaca bu şekilde özetleyebiliriz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir