Boy Friend Jean Pantolon Kombinleri

Boy Friend Jean Pantolon Kombinleri

Sağlık - Güzellik erkut 70 Okunma

Son yıllarda trend olan olan skinny Jeanler artık yerini yavaş yavaş boy friend jeanlere bırakıyor. Geçtiğimiz sonbahar kış sezonundan beri pantolon dâhil kazak, hırka derken jeanlerde de bol kesime geçildi. Ön planda tutulan rahatlık sevildi ve çok ilgi görüyor. Özellikle eskitilmiş jean pantalonlar bir hayli revaçta. Bilekte biten jean pantalonlar spor ayakkabılar, stilettolar, maskülen formda ayakkabılar ve babetler gibi birçok sayıda ayakkabı seçeneği ile kombinlenebiliyor. Üstelik spor ayakkabılarda bilekte bir renkli çorap ile hoş bir görünüm kazanıyorsunuz.

Ofis kombini: Boy friend Jean pantalonunuzu afiste de giyebilirsiniz. Yarı resmi giyime izin verilen iş ortamlarında hayli rahat edersiniz. Eskitilmemiş düz buz mavisi bir boy friend jean üzerine kırık beyaz ya da siyah şifon bir gömlek altına stiletto ve ikonik çanta ile hem rahat hem şık hem de ofise uygun bir look yakalayabilirsiniz.

Sokak Kombini: Boy friend jean pantalonunuzla sokak stilini yakalamak istiyorsanız ya maskülen ya da military tercihiniz olmalı. Boy friend jeanin altına maskülen formda bir ayakkabı seçmelisiniz. Üzerinize bol cepli bir gömlek ya da basic tişört giyin. Onun üzerine dia altına kadar uzanan mevsim sıcaklığına uygun bir hırka, palto ceket giyebilirsiniz.  Sırt çantası ve ensede sımsıkı yapacağınız atkuyruğu saçlarınız size boy friend pantolon ile şık olduğunuzun bir kanıtı olacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir