Call of Duty Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri

Teknoloji Abdullah Ergün 61 Okunma

Oyunu oynayabilmek için Call of Duty Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri maximum ve minimum olarak incelenir. Bilgisayarlarımızı maximum ve minimum özelliklerine baktığımız da Minimum olarak: Windows 7, Windows 8,Windows 10 (64bit) işletim sistemine ihtiyacımız var. İşlemci olarakta Intel Core I3 yeterli olacaktır. Ram en az 6 GB olmalıdır. Oyun için gerekli hafıza ise 60 GB olarak tanımlanmıştır. Ekran kartı olarak NVIDIA GTX 960(2GB) önerilmektedir.

Maximum olarak: minimum özelliklerden farklı olarak Ram 8 GB, işlemci olarak Intel Core I7 olmalıdır. Oyunu incelediğimiz de her yıl yeni bir sürüm çıkartan Call Of Duty hem çok iyi yorum alan hem de her yıl kendini tekrarlaması gibi yorumlar alan ama tüm kötü yorumları son sürümüyle kıran Call of Duty bu oyunda da yeni bir içerikle karşımıza çıkmıştır. Bu sefer uzay gemisinin kaptanı ile birlikte kip oluyorsunuz yani kaptan ‘REYES’ ile birlikte bir savaş yolculuğuna başlıyorsunuz. Oyuncuların yorumu ile hikâye modu geliştirilmiş göz kamaştıran bir senaryoya imza atmıştır. United Nations Space Alliance ile Settlement Defense Front içinde bulunduğumuz savaşın başkahramanlarıdır. Ayrıca bu yıl sürpriz olarak Jon Snow yani Kit Harington da bu savaşın içinde!

Oyunun çoklu oyuncu bölümünde Combat Rig’lere baktığımızda

  • Warfighter: oyunun orta mesafe savaşçılarıdır
  • Payload’lar: puan kazandıran karakterleri barındırıyor. Claw, Combat focus gibi
  • Trait’ler: düşmanlara karşı cephane ve düşman gösteren bölümdür. Bu bolümde, Ping, Persistance, Ressupply vardır.
  • Merc: Oyunun tankıdır. Zırh ve cephane bu bölümde yanınızda durur

OYUNDAKİ GÖREVLER:

Oyunda Jackal Görevleri vardır. Bu görevde sizin emrinizde olan görünümü uzayda bulunan uçaklara benzeyen cisimlerle düşman bölgelerine savaş açabiliyorsunuz.

Diğer bir görev ise yerçekimsiz ortamlara gerçekleştirdiğiniz görevler. Bu bölümde özgür bir şekilde uzaydaki boşlukta düşmanları avlayabiliyorsunuz.

OYUNDAKİ BÖLÜMLER:

Bu bölümde hikâye modu verilen bir bölüm çıkıyor karşımızda. Bu bölümde size verilen görevler gelecek zamanı kapsıyor. Kendinizi 2. Dünya savaşının ortasında bulabilirsiniz.

Call Of Duty’nin son serisi oyundaki görevler ve bölümlere baktığımızda ilgi çekici bir içerik ile bundan önceki serilere göre daha çok beğenilmiştir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir