Clash of Clans Sorunsuz Şekilde İkinci Hesap Açma Taktiği

Clash of Clans Sorunsuz Şekilde İkinci Hesap Açma Taktiği

Teknoloji Abdullah Ergün 51 Okunma

Clash of Clans bir strateji oyunu olduğu için strateji oyunu seven kişiler tarafından oldukça beğenilerek oynanmaktadır. Yaş sınırının da olmaması nedeniyle oyun büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmıştır. Clash of Clans oyunundaki karakter ve bu karakterlerin özellikleri oyuncular tarafından büyük bir ilgi çekmektedir. Clash of Clans oyununun oyuncu kitlesi gün geçtikçe daha da artmaktadır. Oyuna ilgi büyük bir ölçüdedir. Her yasa hitap eden bu oyun güncellemeleri ile daha da zevkli ve rekabetli bir hale gelmektedir.  Clash of Clans oyununu beğenen kişiler ikinci hesaplarını da açmak istemektedirler. Clash of Clans hesabı birçok hesaba bağlanabilmektedir. Bu hesaplardan biri de e mail hesabıdır. Fakat açacak olduğunuz yeni hesabı farklı bir e maile bağlamanız gerekmektedir. Çünkü ilk köyünüzü bağladığınız e mail hesabına bağlamaya çalışırsanız ikinci oyununuzun seviyesi kaç olursa olsun birinci hesabınızdaki seviyeden devam eder. Yani ikinci oyununuz gider. İki oyunu da birlikte oynamak isteyen kişiler ikinci hesaplarını açarken dikkatli olmaları gereklidir.

Clash of Clans İkinci Hesap Nasıl Açılır?

Clash of Clans oyununda ikinci hesabı açmak için öncelikle birincisini bağladığınızdan farklı bir e mail hesabı almanız gerekmektedir.  Bu hesabı işlem yaptığınız süre içerisinde de açabilirseniz.

Telefonunuz Android ise cihazınızın ayarlar menüsüne girerek hesap ekle menüsünden Hesap ekle butonuna basınız. Bu sistem telefondan telefona değişiklik göstermektedir.

Telefonunuzdan hesap ekle bölümüne girdiğiniz zaman almış olduğunuz e mail adresini telefona kaydedin. Yani telefonda bu hesabı acınız. Fakat mevcut bir hesap almamış iseniz cihazınızda bulunan yeni hesap açma seçeneğine tıklayarak yeni bir e mail hesabı açabilirsiniz. Açtığınız bu yeni hesabı telefon ile senkronize etmeyi unutmayınız.

Yeni açmış olduğunuz ya da daha önceden almış olduğunuz e mail hesabını telefonunuza giriş yaptıktan sonra ikinci bir işleme geçmeniz gerekmektedir. İkinci işlem ise Clash of Clans verilerini temizlemektir. Bunun amacı yeni hesap açtığınızda var olan hesabın verileri ikinci açtığınız hesabın verilerinin yerine geçmesini önlemektir. Bu işlemi Android kullanıcıları Android oyun ve çerezleri silme bölümünden bu işlemi yapabilirler.

Clash of Clans İkinci Hesap Açma Videosu

Clash of Clans 2. Hesabı açmak için çerezleri sildikten sonra oyuna tekrardan giriniz. Bu işlem ile Clash of Clans ikinci hesabı bağlayarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Eğer ki hesap değişmemiş olursa veya herhangi bir aksaklık çıkarsa eski oyuna geri dönmek için Clash of Clans oyununa girdikten sonra ayarlar kısmına tıklayınız.  Ayarlar kısmına giriş yaptığınızda ekranda yazan Google Giriş butonuna tıklamanız gerekmektedir. Google Giriş kısmına girdiğinizde bağlantı kesilecektir. Oyuna tekrar bağlanmak için oyuna giriş yapınız. Oyuna giriş yaptıktan sonra girmiş olduğunuz 2 e mail hesabı da ekranda görülecektir. Ekranda görünen ve yeni açmış olduğunuz e mail hesabına tıklarsanız yeni oyunun açıldığını göreceksiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir