Coroflot Benzeri Siteler

Coroflot Benzeri Siteler

Teknoloji Çağrı Sevgi 78 Okunma

Coroflot Benzeri Siteler

Tasarım dünyası içerisinde çalışıyor olmak zevkli olduğu kadar da yorucudur. Öyle ki hem yaratıcı fikirler bulmanız hem de bu fikirleri teknik bilginiz ile birleştirerek somutlaştırmanız gerekmektedir. Bu sebeple tasarım işi yapmak oldukça zordur. Ancak teknoloji dünyası herşeye bir kolaylık bulduğu gibi bu alana da birtakım kolaylıklar bulmuştur. Çeşitli bilgisayar programları sayesinde bu tasarımları yapabilmek eskiye nazaran daha kolay bir hal almıştır. Ancak belirtmek gerekir ki tek sorun tasarım yapmak da değildir.

Bu alanda diğer bir sorun ise yaptığınız tasarımları sergileyebilecek bir alan bulabilmektedir. Bu mecra öyle bir yer olmalı ki sırf bu iş için ayrılmış olmalı ve sizleri takip eden işverenlerin de bu platformlarda olması gerekmektedir. İşte Coroflot tam olarak da bu amaca hizmet etmektedir. Coroflot sayesinde iş dünyasında tanınırlığınızı artırabilir ve ayrıca daha iyi bir kariyer için bağlantılarınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bir şekilde sınırsız depolama hakkı tanınıyor olması da sizler için oldukça büyük bir avantaj olmaktadır.

Ancak bu sektörde ne kadar çok alanda kendinizi gösterir iseniz o kadar fazla iş imkanı sizleri bekler. Bu sebeple sadece Coroflot değil başka sitelerde de hünerlerinizi sergilemek sizler için daha faydalı olacaktır. Bu sebeple sizlere bu yazımızda Coroflot benzeri siteler hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Coroflot benzeri siteleri şöyle sıralayabiliriz: Carbonmade, Behance, Dribbble,Dunked, Viewbook, Portfolio Box, Deviant ART, Shown’d, Subfolio.

Subfolio

Bu platformda yapmış olduğunuz kişisel veyahut genel tasarımlarınızı paylaşabilir ve sergileyebilirsiniz. Ayrıca sade ve kullanışlı bir ara yüz sayesinde çok rahatlıkla ürünlerinizi çevrimiçi bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Shown’d

Bu sitede kullanıcılarına ücretsiz bir hizmet sağlamaktadır. Bu hizmet sayesinde çalışanlar ile işverenler birbirlerini bulmaktadır. Bu sebeple siteyi kullananlar arasında fotoğrafçılar, kameramanlar, tasarımcılar gibi insanlar yer almaktadır.

Carbonmade

Profesyonel olarak ürünlerinizi sergileyebileceğiniz bir platform olan Carbonmade ayrıca vitrin olarak da çok iyi bir sitedir. Ayrıca bu sitede ürünlerinizi güvenlikli bir şekilde sergileyebilmeniz de bir ayrıcalık olmaktadır.

Behance

Behance sayesinde çok daha fazla insana ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu siteyi vitrininiz yapabilmeniz de mümkündür.

Dribbble

Dribbble sitesi kullanıcılarına oldukça ayrıcalık tanıyan bir site olma özelliği taşımaktadır. Her türlü projenizi bu platformda paylaşarak müşterileriniz ile temasa geçmeniz mümkün olabilmektedir. Ayrıca bu site davetiye ile üye alması sebebiyle de sıradan sitelerden ayrılmaktadır. Böylelikle herkesin kolayca üye olması önlenmekte ve standartlar yükseltilmektedir.

Dunked

Dunked sitesi dünyaca ünlü bir tasarımcının kurduğu bir site olması hasebiyle önemlidir. Bu site kullanım açısından oldukça basit olmakla beraber güvenlik açısından da kullanıcılarına teminat vermektedir.

Viewbook

Görüntü oluşturanlar için oldukça kullanışlı olan bu sitede bulunan fotoğraflar hayat kurtaracak cinsten. Zira hem kaliteli hem de güzel resimler bulmak çoğu zaman sıkıntı olmaktadır. Bunun önüne geçmek adına Viewbook kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Portfolio Box

Portfolio Box kullanıcılarına site üretmek için kodlama bilgisine gerek duyulmayan bir hizmet sunmak sunmaktadır. Bu hizmet içerisinde hosting dahi bulunurken aynı zamanda sayfa, blog, video vb. özellikler de bu sitenin sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

DeviantART

Dünya çapında neredeyse her ülkeden kullanıcıya sahip olan bu platform yaklaşık olarak 28 milyon üyeye sahiptir. Sanat ile uğraşan her kesimden insanın uğrak yeri olan bu platformda insanlar ürettikleri projeleri müşterilerine satabilmektedirler. Ayrıca oluşturduğunuz profil sayesinde bir hayran kitlesi elde etmek de işten bile değildir. Durum böyle olunca profilinize ayrı bir önem vermeniz de gerekmektedir.

Dilerseniz Facebook Benzeri Siteler yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir