Counter Strike 1.6 Admin Girişi Yapma

Counter Strike 1.6 Admin Girişi Yapma

Teknoloji Abdullah Ergün 186 Okunma

Counter strike 1.6 yıllardan bu yana genç yaşlı demeden herkesin ilgiyle takip ettiği ve oynadığı bir bilgisayar oyunudur. Özellikle ilkokul ve lisede herkesin okuldan kaçarak veya okul çıkı Counter Strike oynamışlığı vardır. Kimisi bu oyunda kendisini çok geliştirmiş ve profesyoneldir. Kimisi ise yıllar boyu amatörlükten ve sürekli öldürülmekten kurtulamamıştır. Fakat ne olursa olsun, tartışmasız herkesin en çok sevdiği ve oynamaktan keyif aldığı bir oyundur.

Elbette oyunun eski versiyonları cs 1.2, cs 1.3, cs 1.4 şimdiki kadar gelişmiş ve fonksiyonel değildi. Aynı zamanda internet ağı bu kadar ileri teknolojik ve hızlıda değildi. Bu nedenle CS keyfi internet kafelerde Ethernet ağı ile arkadaşlar arasında yaşanmaktaydı daha çok. Fakat günümüzde Cs 1.6’nın fonksiyonel ve her açıdan ileriliği ile birlikte, internetinde daha hızlı ve kullanışlı olması, artık Cs’yi online olarak oynayabilme, kurulan cs 1.6 serverları ile dünyanın her yerinden insanla oynanabilme imkanı vermektedir. Eskiden bu oyunda çeşitli hileler vardı ve o hileleri herkes kullanıp öğrenmek isterdi. Şimdi ise Counter Strike  1.6 Admin Girişi yapmak kullanıcılar için önem arz etmektedir. Bu konu oyuncular için fazla karmaşık ve zorlu bir iş gibi gelse de aslında o kadarda zor ve yapılamaz değildir. Tek yapmanız gereken yazımızı inceleyerek, doğru adımları uygulamak olacaktır.

Counter Strike Admin Girişi

Öncelikle oyuna giriş yapıyoruz. Eğer nick name’imizi yazmamışsak, ayarlara giriyoruz, buradan multiplayera giriyoruz ve karşımıza çıkan ekranda, imlecin olduğu yere nick’imizi yazıyoruz.

Daha sonra konsolu açıyoruz, eğer konsol açmayı bilmiyorsanız bunun için tek yapmanız gereken escape “esc” tuşunun altında bulunan tuşa (üzerinde é ve “ ibareler bulunur.) basıyoruz.

Karşımıza çıkacak olan konsola setinfo_pw yazdıktan sonra şifremizi yazıyoruz. Ve konsolu kapatıyoruz. Böylece admin olarak oyunu oynayabiliriz.

Cs  admin girişi yapma sayesinde bulunulan server’ı her türlü yönetme imkanına sahip olunmaktadır. Ayrıca oyun slotu dolu bile olsa bile, admin olan kişi bu özelliği sayesinde oyuna giriş yapabilme hakkına sahip olmaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir