CS 1.6 Silahı Sağ Ele Alma Sorunu Çözümü

CS 1.6 Silahı Sağ Ele Alma Sorunu Çözümü

Teknoloji Çağrı Sevgi 206 Okunma

CS 1.6 Silahı Sağ Ele Alma Sorunu Çözümü

CS 1.6 silahı sağ ele alma sorunu çözümü ile ilgili olarak bir çok şey sunulmuş olmasına rağmen, hala bu sorular tekrar tekrar dile getirilmektedir. 1999 yılından bu yana sürekli olarak sorulmaya devam edilmektedir. Bu konuda kimi yaklaşımlar her zaman çözümün ekran kartı ve software arasında kalmış olduğunu söylese de aslında yazılımsal bir hata değildir.

Eskiden beri bu konu sorulurken aynı zamanda da işlemlerin hızlı şekilde çözümü için çalışılmaya devam edilmiş bulunmaktadır. Counter Strike geçmişten beri çok sevilen ve çok beğenilen bir oyun olmasının yanı sıra, silahı sağ ele alma denildiğinde herkesin çeşitli sıkıntıları bulunmaktaydı. Oyuncuların da bu konuda farklı çözüm yolları vardı.

CS 1.6 Silahı Sağ Ele Alma Sorunu Çözümü Nasıl Olur?

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki, CS 1.6 silahı sağ ele alma sorunu yaşıyorsanız bu durumda renderer software hatası yaşıyor olabilirsiniz. Yani modelleme konusunda sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bu konuda sizler de OpenGI veyahutta D3D yapmanız gerekmektedir ve bu sayede sizler de video ayarından render işlemini gerçekleştirirseniz bu işlem gerçekleşebilmektedir.

Ayrıca bazı bilgisayarlarda bu problem çok basit şekilde cl_righthand 1 yaparsanız çok basit şekilde çözülmüş olacaktır. Genel hatlarıyla software oynayanlarda bu olay gerçekleşmektedir. Aslında en basit şekilde yapılacak olan şey, D3D olacaktır ve bu sayede sizler de çok güzel ve kolay şekilde sağ ele alma sorununu çözmüş olabileceksiniz. Counter sevdalısı olmak başka bir şeydir elbette. Bunu çok iyi şekilde biliyoruz ama, şunu konuşmak gerekir ki, H’den ve ya konsoldan ayarlama şansınız yoktur. Bunu çok iyi bir şekilde bilmek gerekiyor. Bu işlemleri yaparsanız herhangi bir sıkıntı olmadan, rahatlıkla siz de sağ elde oynayabilirsiniz.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir