Dailymotion’dan Pragramsız Video İndirmek

Dailymotion’dan Pragramsız Video İndirmek

Teknoloji Abdullah Ergün 98 Okunma

Dailymotion’dan Pragramsız Video İndirmek

Sanal ortamda birçok video sitesi bulunmaktadır. Ancak bu sitelerden sadece internete bağlı olduğunuz zaman video izleyebilmektesiniz ve her seferinde internet kotanızdan azalmaktadır. Eğer sizler sürekli olarak aynı videoları izliyor iseniz bu durumda videoyu indirerek bilgisayar ya da telefonunuza kaydetmek daha mantıklı olacaktır. Bu duruma iki basit örnek verelim. İlk olarak bir bebeğiniz olduğunu ve internet üzerinden ona çocuk videoları izlettiğinizi varsayalım. Bu durumda internet kotanız ciddi bir şekilde azalacaktır. İkinci durumda ise internetinizin çekmediği bir yere gittiğinizi varsayalım. Bu durumda sıkılmanızı engellemek için yeteri kadar video indirmeniz hayat kurtaracaktır. İşte bu gibi sebepler ile Dailymotion’dan programsız video indirmek son derece önem arz etmektedir. İşte bu yazımızda sizler de bu yöntemi rahatlıkla öğrenip uygulayabileceksiniz buyurun başlayalım.

Java Yüklü Olduğundan Emin olun

Mutfak Perdesi Modelleri

Öncelikli olarak bilgisayarınıza Java programı yüklemeniz gerekmektedir. Bu ücretsiz bir program olup indirmeden önce kurulu olması gerekmektedir. Ancak programsız indirme deyip Java programını indirin dememiz sizleri yanıltmasın. Zira bu program temel bir programdır ve video oynatabilmek için gereklidir. Ayrıca programsız indirmeden kastımız ücretli programlardır. Bu sayede ücret ödemeden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Java programını ise arama motorlarında arayarak kolaylıkla indirebilirsiniz.

KeepVid Sitesi

Java Programını indirdikten sonra yapmanız gereken KeepVid sitesine bağlanmaktır. KeepVid sitesi program kullanmadan Facebook, Youtube ve Daily Motion gibi internet sitelerinden video indirmeye olanak sağlamaktadır. Bu aşamada yapmanız gereken ise videonun bulunduğu web sayfasının URL’sini KeepVid sitesi içerisinde yer alan dikdörtgen şeklindeki ince uzun alana kopyalamaktır. Daha sonra ise bu alanın yanında yazan download tuşuna tıklamanız gerekmektedir. Bunun ardından ise size indirmek istediğiniz format sorulacaktır.

Bu sorulan formatlar ise videonuzun kalitesine ilişkin olacaktır. Sizler eğer indirdiğiniz videonun yüksek çözünürlüklü bir şekilde görüntülenmesini istiyor iseniz ona göre tercih yapmalısınız. Tercihinizi de yaptıktan sonra indirme işlemi başlayacak ve kısa süre içerisinde gerçekleşecektir. Bu sayede program kullanmadan video indirme işlemi kolaylıkla yapılmış oldu. Sizler de bu yöntem sayesinde herhangi bir ücret ödemeden video indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir