Deviantart Benzeri Siteler Nelerdir?

Deviantart Benzeri Siteler Nelerdir?

Teknoloji Çağrı Sevgi 225 Okunma

Deviantart Benzeri Siteler

Tasarım dünyası içerisinde oldukça popüler hale gelen tasarımcıların sosyal medyaları kişilerin ürünlerini sergileyebilmeleri için çok önemli fırsat oluşturmaktadır. Bu sayede kişiler yeni iş teklifleri alabilmekte ve ayrıca bu iş ile ilgilenen diğer kişilerin tasarımlarına da tanıklık edebilmektedirler. Bu sayede tasarımcılar yeni fikirler üretip bunları sergileyebilmekte ve pazarlayabilmektedirler. İşte Deviantart sitesi de bu sitelerden bir tanesidir. Tasarımcıların odalarını dahi paylaştığı bu siteler oldukça renkli ve hayal gücü sınırsız olan kişilerin buluşma noktası mahiyetinde. Eğer sizler de bu site gibi farklı sitelerde paylaşımda bulunan insanlar ile tanışmak istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken Deviantart benzeri siteler bulmanızdır. İşte bunu ise bu yazımızdan kolaylıkla elde edebilmeniz mümkün olacaktır.

Behance

Behance sitesi uygulama ya da web sitesi tasarımlarına ağırlık veren kullanıcıların yer aldığı bir platform olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca broşür, poster, ilan gibi şeyler tasarlayacak iseniz de bu siteden oldukça fazla yararlanabileceğinizi söylemek mümkündür. Bu sitede çizim olayının çok fazla olmadığını da belirtmek gerekir.

Dribbble

Dribbble en iyi tasarımcı sitelerinden birisi olma özelliğine sahip. Zira bu sitede kaliteye çok önem verilmektedir. Sıradan paylaşımların yapılmadığı bu sitede herkesin Premium üye olması da oldukça zordur. Zira Premium üye olarak paylaşımlarda bulunabilmek için davetiye ile üye olmanız gerekmektedir. Ayrıca üye olmak ile büyük bir adım atmış olsanız dahi asıl zorluk yeni başlamaktadır. Zira yaptığınız kaliteli tasarımlar ile göze girmeyi de başarmalısınız. Ayrıca belirtmek gerekir ki bu sitede paylaşımlara birtakım sınırlamalar getirilmektedir. Öyle ki günde 5 adet paylaşım yapma hakkınız bulunurken ayda toplam 48 adet paylaşım hakkı sınırınız bulunmaktadır.

Ayrıca Premium üyelik dışında ücretli üyelikler de bulunmaktadır. Bu üyelerin sahip olduğu haklar daha geniş olmaktadır.

İşte sizler de bu yukarıda saydığımız siteler aracılığıyla tasarımlarınızı diğer insanlara duyurabilirsiniz. Bu sayede tasarım dünyasında tanınan bir kişi olabilir ve böylelikle kendinize bir gelir kapısı da oluşturabilirsiniz. Ancak belirtmek gerekir ki her işte olduğu gibi tasarım işinde de oldukça kaliteli ürünler sunmaya özen göstermelisiniz.

Dilerseniz Webmaster Forum Sitelerinden En İyi 5 Hangileri? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir