Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Başlayacak?

Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Başlayacak?

Diziler - Filmler Abdullah Ergün 85 Okunma

Osmanlı dönemini konu alan ve severek izlenen dizilerden birisi olan diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman başlayacak? Merak edilen sorular arasında yer alıyor. Geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin dördüncü sezonunun ne zaman başlayacak özellikle geçtiğimiz yıl üçüncü sezonun yaşanan bazı olaylar nedeniyle geç başlaması üzerine merak edilen sorular arasında yer alıyor.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan, Çağdaş Onur Öztürk ve Nurettin Sönmez gibi isimlerin yer aldığı dizinin dördüncü sezonu merakla bekleniyor. Yeni sezonun ne zaman başlayacak üçüncü sezon da yaşanan olaylar nedeniyle kesinlik kazanana kadar dediğiniz sevenleri merak içerisindeydi.

  1. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Özellikle diriliş Ertuğrul dizisi sevenler için dizinin dördüncü sezonunun hala bekleyişi sürüyor. Sezon finalinde ağır yaralı olarak görülen Ertuğrul Bey’in durumu hakkında neler yaşanacak dizinin yeni sezonunu yayınlanması ile birlikte öğrenilecek. Bu nedenle yeni sezonda neler yaşanacağına merak eden izleyiciler özellikle dördüncü sezonun başlaması için heyecan içerisinde beklemeye devam ediyor.

Diriliş Ertuğrul

Ülkemizde Yerli ve Yabancı Film(Sinema) Yayını Yapan Kanallar

91.bölümüyle sezona gitmiş olan dizi yeni sezonda 20 Ekim 2017 tarihinde ekranlara gelmesi bekleniyor. Üçüncü sezonun özellikle farklı nedenlerden dolayı 26 Ekim 2017 tarihinde yayınlanması üzerine bu sezon da dizinin geç başlaması bekleniyor. Özellikle TRT1 kanalında yayınlanan diziler arasında büyük ilgi gören dizinin sevenleri yeni sezonun başlamasını merakla bekliyor.

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Haneli Pazara büyük bir orduyla birlikte baskın yapmak üzere gelen Vasilius bu durum üzerine Ertuğrul’un tuzağına düşerek öldürülmüştü. Hız kesmeden devam eden olaylar içerisinde özellikle pek çok farklı durum içerisinde kalan Ertuğrul gözünü Karaca Hisar Kalesine dikmiş durumdaydı. Ancak Sultan’ın ordusuyla birlikte bu durumda Ertuğrul’a yardım edip etmeyeceği bir muamma olarak kaldı.

Yayınlanan sezon finalinde Ertuğrul ağır yaralı bir şekilde ekranlara gelmişti. Bu durum üzerine özellikle Diriliş Ertuğrul 4. sezon nasıl gelişmeler ile ekrana gelecek ve neler yaşanacak? Merak edenler yeni sezonun yayınlanma tarihinden itibaren TRT1 ekranlarında diziyi kaldığı yerden yeniden görebilirler.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir