Dünyanın Pahalı Pazarı CS: GO Skin Pazarı

Dünyanın Pahalı Pazarı CS: GO Skin Pazarı

Teknoloji Abdullah Ergün 52 Okunma

Counter Strike evreni; genel olarak iki ekibin silahlı kapışmasını ele alan kült bir oyundan ibaret olarak kendini gösteriyor. Bu evrene son olarak dahil olan CS: GO adlı oyun da daha kapsamlı bir noktada yer alması ile bilinmekte olup; içerdiği özellikler dahilinde de oyuncuların ilgisini çekecek bir oyun olarak da göze çarpıyor. Farklı farklı silahlar ile beraber skin adı verilen kıyafetleri içeren bir uygulama olarak değerlendirilmektedir. CS: GO içerisinde yer alan skinleri sadece oyun ya da real parayla almak yerine başkalarının kullandığı skinleri de diğer oyunculardan alabilmek mümkün olacaktır.

Ticaret ile gerçekleştirilecek olan bu tür skinlerin oyun içi itemler içerisinde satışa sunulduğunu söylemek de mümkün olacaktır. CS: GO içerisinde yer alan itemler de belli bir piyasa döngüsü sayesinde değer kazanacak ya da kaybedecektir. CS: GO oyun içi itemler dahilinde en uygun fiyat aralığında satışa sunulacak olan unsurlar; Gamma 2 Kasası, Kroma Kasası, Anka Operasyonu Kasası ve Öncü Operasyonu Kasası olarak bilinmektedir. En ucuz itemlerin kasalardan ibaret olması şaşırtıcı bir gelişme olarak ifade edilmemekle beraber; bu tür eşyalara olan ilgi de oldukça düşük seviyelerde yer almaktadır.

Kasalardan sonraki ucuz itemler sıralamasında Kırmızı Çizgi AK-47 ile Solucan Tanrısı AWP itemlerini görebiliyoruz. Daha sonraki item ise Gamma 2 Kasası Anahtarı olarak önümüze çıkan bir materyal olarak da değerlendirilmekte olup; etkili bir unsur olarak da bilinmektedir.  AK-47 Seçkin Yapım itemi de en ucuz Pazar itemleri arasında yer alması ile beraber; kasalardan bir tanesi daha bu listeler içerisinde yer alarak Avcı Silah Kasası adıyla gündeme gelmektedir. Diğer bir materyal ise yine bir anahtar olan itemlerden bir tanesi olarak göze çarpmaktadır. Gamma Kasası Anahtarı olarak bilinen item de toplu skin pazarı içerisinde fazlasıyla rağbet gören eşyalar arasında yer alması ile bilinen unsurlar arasında gündeme gelmekte olup; bu kulvarda da yeterli oranda faaliyetleri gösteren seçenekleri ile aktif bir konumda kendini göstermektedir. CS: GO oyuncuları tarafından da fazlasıyla ilgi çekecek olan bu tip itemler; her oyuncunun zaman içerisinde gereksinim duyacakları eşyalar olarak görüleceklerdir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir