En Çok Adc Oynanan Şampiyonlar Listesi LOL Oyuncuları Buraya

En Çok Adc Oynanan Şampiyonlar Listesi LOL Oyuncuları Buraya

Listeler Abdullah Ergün 83 Okunma

Son yılların en çok tercih edilen online platform savaş oyunu olan League of Legends oyunu, bu alanda en çok oyuncu kitlesine ulaşmıştır. League of Legends oyuncu kitlesi, oyunda olan heroların sempatisi ile daha da artmaktadır. Bu oyunda en çok oynanan ADC özelliğine sahip şampiyonların listesi bu makalede yer almaktadır.

League of Legends oyununda her sefer farklı ve çeşitli herolar yer almaktadır. 2017 sezonu bitiminde ise en çok oynanan listeleri yayınlanmaktadır. Bu liste ise dünya çapındaki bütün oyuncuların oynadığı heroların ortalamasına göre hesaplanmaktadır. Bu hesaplanmalar sonucun da ise en çok oynanan şampiyonlar ortaya çıkmaktadır. Dünyada da milyonlarca oyuncu bulmak zor olmamaktır. Listeleme yapacak olursak ise şu şekilde olmaktadır.

  1. Ezreal: Ezreal oyunun başında nişancı rolü için çıkarılmış bir şampiyon olarak bilinmektir. Fakat belirli bir süre sonrasın da ise w yeteneği sayesinde ise orta koridorda oynanmaya başlanmıştır. Son zaman lar da ise gelen değişiklikler ve gelen güçlendirmeler ile birlikte orman dada görülmektedir.
  2. Jhin- Jhin oynanması en zor ama en zevkli nişancılardan biri olarak bilinmektedir. Yeteneklerinin menzilleri çok uzak yere ulaşması ise onu çok cazip kılan özelliklerden biri olarak bilinmektedir. Onun dışında ise 4. Vuruşu attıldığında ise normal saldırıdan ve kritikten daha fazla vurması ise oyuncuların en çok hoşuna giden kısım olmaktadır.
  3. Miss Fortune: Gelen güncellemeler ve güçlendirmeler sonrasında ise çok büyük bir güçlendirmeye ulaşan Miss fortune nişancı olarak görev yapmaktadır. Nişancı rolünün yanında ise çok iyi oynayan oyuncular destek görevin dede profesyonel arena da oynanmıştır.
  4. Vayne: Nişancıların el üstünde tutulduğu bir sezonda ise Vayne den bahsetmemek olmazdı. Vayne oynanması en zor ve en zevkli nişancı şampiyonların başında gelmektedir. Bunun için de çok güçlü olan bu karakter. League of Legends oynayanların arasındaki tabir ile tank eriten olarak bilinmektedir.
  5. Tristana: Tristana bir zamanların efsanesi olarak gösterilse de hero ya gelen değişim ve güncellemeden sonra bir kenara atılmak zorunda kaldı. Bunun sebebi ise çok fazla güçlü durumda iken tamamen güçsüz duruma düşürülmesi ise onu kötü etkilemektedir. Bu durumda bile bu listeye girmeyi hak eden nadir şampiyonlar arasında yer almaktadır.
  6. Varus: Varus ilk çıktığı zamandan beri belli dönemlerde çıkışlara ulaşmasına rağmen hiçbir zaman zirvede kalamamasına rağmen zor zamanlarda seçilen özel bir şampiyon olarak da bilinmektedir. Buda her zamana bu listede kalmasını hak ettiği konusunda çok büyük bir başarı sağlamaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir