En Güzel 5 Anime Karakteri

En Güzel 5 Anime Karakteri

Diziler - Filmler Çağrı Sevgi 159 Okunma

En Güzel 5 Anime Karakteri

Anime sever kişiler için en güzel 5 anime karakteri hangileri konusunda bir liste yaptık ve anime izleyicilerinin beğenisine sunduk. Bakalım siz de bu karakterleri en güzel sıralamasında bulacak mısınız yoksa daha güzel anime karakterleri olduğu konusunda bir fikir sahibi mi olacaksınız? Paylaşalım ve görelim dedik.

Dizi Ve Film Güzelleri Olur Da Animelerin Güzelleri Olmaz Mı?

Malum hepimizin bildiği gibi tv dizilerinde rol alan ya da beyaz perdede karşımıza çıkan oyuncuların fiziki görünümleri hakkında hemen hemen pek çoğumuz bir güzellik sıralaması yaparız. Hatta bazen durum öyle bir hal alır ki ister istemez çoğu zaman farkında bile olmadan başrol kadın ve erkek karakterleri birbirine çok yakıştırır ya da hiç uygun bulmayız.

İşte aynı şeyi şimdi de anime karakterleri üzerinde uygulayacağız. Yani gerçekte canlı olarak hayatta var olmasalar da çizim detaylarını göz önünde bulundurup en güzel anime karakterlerini listeleyeceğiz. Listeleyelim ve bakalım siz de anime güzelleri listesi içinde yer alan karakterlerimizi beğenecek ve bize katılacak mısınız görelim.

İşte Karşınızda Anime Güzelleri Top 5 Listemiz Ve Resimleri

  • Listemize son sıradan yani 5. Olarak girmeye hak kazanan anime güzeli karakterimizin ismi Faye Valentine. Bu güzel karakteri karşımıza çıkaran animenin ismi ise Cowboy Bebop animesi. Karakterin resmini ise aşağıda sizler ile paylaşıyoruz.

4- Listemizin 4. Sırasında yer alan anime güzelimizin ismi ise Hinata Hyūga. Bu anime güzelinin rol aldığı animenin ismi de Naruto-Naruto Shippuuden animesi. Karakterin resmi ise aşağıda.

3- Geldik ilk 3 sıralamamıza. Listemizin 3. Sırasında olan anime karakteri Mikasa Ackerman. Mikasa karakterinin rol aldığı animenin ismi ise Shingeki No Kyojin animesi. Mikasa’nın resmini aşağıda görüyorsunuz.

2- Listemizin zirvesine ortak olan anime güzelimizin adı Riza Hawkeye. Riza anime izleyicilerinin karşısına Full Metal Alchemist Brotherhood adlı anime ile çıkmıştı. Sarışın anime güzelimizin resmi ise aşağıda yer alıyor.

1- İşte listemizin en merakla beklenen zirve ismine geldik. Anime güzelleri top 5 listemizin 1. Sırasında yer alan isim Konan olarak karşınızda. Konan’ın yer aldığı anime ise Naruto-Naruto Shippuuden animesi. En güzel anime karakteri olarak seçmiş olduğumuz Konan’ın resmini aşağıda göreceksiniz. Sizce de listenin zirvesini hak etmiyor mu?

Siz De Sıkı Bir Anime Takipçisi İseniz Listemize Destek Olabilirsiniz

Eğer siz de sıkı bir anime takipçisi olduğunuzu düşünüyorsanız anime güzelleri listemize destek olabilir ve listemize el atabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey web sitemizin yorum kısmına listemiz hakkındaki olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi yazmak. Ayrıca listemize eklemek istediğiniz bir anime karakteri varsa bunu da bize yorum kısmından ulaştırabilir ve en güzel anime karakterleri sıralaması konusunda yardım ve destek olabilirsiniz.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir