En İyi 10 Antivirüs Programı

En İyi 10 Antivirüs Programı

Teknoloji Çağrı Sevgi 106 Okunma

En İyi 10 Antivirüs Programı

Bilgisayarlarını virüs tehditlerinden koruma konusunu önemseyen kişiler için en iyi 10 antivirüs programı listesi paylaşmakta yarar görüyoruz. Şüphesiz hemen hemen her bilgisayar kullanan kişi bilgisayarında aktif olarak çalışan ve bilgisayarı olası virüs bulaşma tehlikelerinden koruyan bir antivirüs programı kullanır. Ancak günümüz koşullarında pek çok antivirüs programı da mevcuttur. Dolayısı ile bu kadar çok sayıda antivirüs programı içinden de kişiler en iyi antivirüs programını seçip bu programı bilgisayarları üzerinde kullanmak isterler. İşte bu nedenle son zamanların en iyi antivirüs programlarını araştırıp inceledik ve siz bilgisayar kullanıcıları için faydalı olması açısından liste halinde derledik.

Son Zamanların En İyi 10 Antivirüs Programı Hangileri?

Ücretsiz en iyi antivirüs programı arayan kişilere yararlı olması bakımından güncel bir en iyi antivirüs programları listesi oluşturduk ve bu güncel listeyi sizler ile paylaşıyoruz.

  • Norton Antivirüs Programı: Son dönemlerin en iyi antivirüs programıdır ancak ücretli bir uygulamadır. Kişiler dilerse 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü indirip 30 gün boyunca ücretsiz olarak yararlanabilirler.
  • Microsoft Security Essentials: Ücretsiz en iyi antivirüs programıdır. Bilgisayar kullanıcıları bu antivirüs programını Microsoft’un web sitesinden indirip bilgisayarları üzerinde kullanmaya başlayabilirler.
  • Kaspersky Antivirüs Programı: En iyi antivirüs programlarından birisidir ancak ücretli bir programdır. Deneme sürümü bilgisayara yüklenerek bir süreliğine ücretsiz olarak bu programı kullanma imkanınız vardır.
  • Bir Defender Antivirüs Programı: Ücretli bir antivirüs programıdır.
  • AVG Antivirüs Programı: Ücretli bir antivirüs programıdır.
  • F-Secure Antivirüs Programı: Ücretli bir antivirüs programıdır.
  • G-Data Antivirüs Programı: Ücretli bir antivirüs programıdır.
  • Avast Antivirüs Programı: Avast Free şeklinde ücretsiz bir sürümü de mevcut olan antivirüs programıdır. Avast Antivirüs programının ücretli versiyonu da vardır. Avast Antivirüs programını kendi web sitesinden ücretli ya da ücretsiz versiyonu olarak indirip kullanmanız mümkündür.
  • Panda Software Antivirüs Programı: Ücretli bir antivirüs programıdır.
  • McAfee Antivirüs Programı: En iyi antivirüs programları listemizde yer alan son antivirüs programıdır ve ücretli bir programdır.

Ücretli Antivirüs Programlarını Ücretsiz Kullanmak Mümkün Mü?

Ücretli antivirüs programını ücretsiz olarak nasıl kullanırım sorusunu soran kişilere verebileceğimiz en doğru cevap ücretli olan programların ücretsiz olarak ancak deneme sürümünü kullanabilirsiniz olacaktır. İnternet piyasasında ücretli antivirüs programlarının ücretsiz olarak sunulan korsan versiyonları da vardır ancak bu korsan programlar size ve bilgisayarınıza istediğiniz düzeyde virüs koruması sağlamayacaktır.

Bu nedenle bilgisayarınızı en iyi şekilde korumak açısından güvenilir ve orijinal olan antivirüs programı tercih etmeniz ve bu programı bilgisayarınıza yükleyip kurmanız en doğru tercih olacaktır.

Program tercihinize göre yıllık belirli bir abonelik ücreti ödeyerek ücretli bir antivirüs programı satın alıp kullanabilir ya da ücretsiz microsoft security essentials antivirüs programını bilgisayarınıza kurup iyi bir koruma sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir