En İyi 5 Üçleme Filmler

En İyi 5 Üçleme Filmler

Diziler - Filmler Abdullah Ergün 105 Okunma

En İyi Üçleme Filmler

En iyiye doğru yapılmış olan sıralama sayesinde en iyi 5 üçleme film seçeneği aşağıda yer aldığı şekildedir.

  1. Geleceğe Dönüş

Özellikle yoğun ilgi gören film seçenekleri arasında yer almaktadır. Başrollerinde Micheal J. Fox yer almaktadır. Yayınlandığı dönemde yoğun ilgi gören film listenin beşinci sırasında yer almaktadır. Farklı konusu ile dikkat çeken film özellikle üç ayrı bölümden oluşmaktadır.

  1. Batman

Filmin ayrı filmi bulunmaktadır. Batman Başlıyor, Kara Şövalye ve Şövalye Yükseliyor isminde üç ayrı filmi bulunmaktadır. Konusuyla dikkat çeken film seçenekleri arasında yer aldığı gibi aynı zamanda özellikle etkileyici sahneleri ile izleyicilerin severek izlediği üçleme filmleri arasında yer almaktadır.

  1. Matrix

1999 yılında yayınlanmış olan ilk filminin ardından 4 oscar ödülü almıştır. Etkileyici konusu sayesinde özellikle bilim kurgu izlemek isteyenlerin tercih edeceği film seçenekleri arasında yer almaktadır. Matrix, Matrix Reloaded ve Matrix Revolutions olmak üzere üç ayrı filmden oluşmaktadır. İlk filminden son filmine kadar aksiyonun eksiksiz devam ettiği etkileyici filmlerden biridir. İlk filminden itibaren farklı konusuyla dikkat çeken yayınlandığı dönemin en iyi film seçenekleri arasında yer almaktadır.

  1. Yüzüklerin Efendisi

İkinci sırada yer alan yüzüklerin efendisi filmi üç ayrı filmden oluşmaktadır. Özellikle bilim kurgu severlerin tercih edebileceği etkileyici konusuyla dikkat çeken her yaştan sinemaseverin tercih edebileceği film seçenekleri arasında yer almaktadır. İlk filmi 2001 yılında yayınlandıktan sonra daha sonrasında ikinci filmi 2002 yılında vizyona girmiştir. Üçüncü filmi ise 2003 yılında seyircileri ile buluşmuştur. Üçleme film seçenekleri arasında yer almaktadır. Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği, Yüzüklerin Efendisi İki Kule ve Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü olmak üzere üç ayrı filmden oluşmaktadır.

1.Baba

Listenin ilk sırasında yer alan Baba filmi Baba, Baba 2 ve Baba 3 olarak Üç ayrı filmden oluşmaktadır. İlk film 1972 yılında yayınlanmıştır. Yayınlandığı döneme göre özellikle ilgi çeken ve iyi film seçenekleri arasında yer almaktadır. Üçleme film izlemek isteyenlerin severek tercih edebileceği film seçenekleri arasında yer almaktadır.

Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 50 Efsane Yabancı Dizi

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir