En İyi Avukat Filmi : Beklenmeyen Şahit

En İyi Avukat Filmi : Beklenmeyen Şahit

Diziler - Filmler erkut 64 Okunma

İyi filmleri önermek gerektiğini düşündüğümüz için şimdi sizlere bu yazımızda en iyi avukat fimi : beklenmeyen şahit hakkında düşüncelerimizi paylaşmak istiyoruz.

 

Filmi izlediğinizde çok etkileyecek ve sizler de etkisinde kalacaksınız. Normalde film inceleme yazısı yazmak gerçekten de çok zordur. Çünkü, bir film ile ilgili olarak yazı yazarken, aslında çok bilgiye sahip olmak gerekir. Ancak, sizlere bu yazımızda, neden bir film incelemesi yaptığımızı anlatmak gerekirse, açıkçası çok muazzam bir film olduğu için bu yazıyı sizlerle paylaşmış bulunuyoruz.

Beklenmeyen Şahit Nasıl Bir Film?

Öncelikle kesinlikle izlenmesi gereken bir film olduğunu bilmeniz gerekiyor. Özellikle de hukuk okuyanlar için kesinlikle izlenmesi gereken bir film olarak dikkat çekiyor. Film döneminin en önemli ve en iyi İngiliz avukatlarından birini izliyorsunuz. Müvekkil savunması, olaylara bakış açısı ile açıkçası gerçekten de filme hayran kalacaksınız. Bu filmi izlemek sizlere de inanılmaz bir keyif verecek.

Beklenmeyen Şahit Filmi Konusu

Beklenmeyen Şahit film konusu ile ilgili de biraz bilgi verelim. Bir adam var. Bu kişi yaşlı bir kadını öldürme suçundan dolayı yargılanmaktadır. Adam kendini savunması ve davayı kazanmak istediği için o dönemin en iyi avukatını tutmak için çalışmalar yapmaktadır. O avukat için İngiltere’nin en iyi avukatına ulaşıyor. Aslında işi öncelikle kabul etmek istemiyor ancak, sonrasında adama yakınlaşıyor ve adamı savunmaya karar veriyor. Özellikle filmin ağırlığı mahkeme salonunda geçmektedir. Bu arada sizler de izlerken gördüğünüz en iyi avukatı gördüğünüzü düşüneceksiniz.

İzlediğinizde 10 numara diyeceğiniz bir film olarak dikkat çekerken, film siyah beyaz bir film olduğunu bilmenizi isteriz. Film 1957 yılında çekilmiş ama konusu gerçekten de çok etkileyici bu arada en iyi avukat filmi derken, aynı zamanda da film en iyi 250 film içerisindedir ve 68. sıradadır. Yani izlediğinizde siz de hak vereceksiniz. Belki de izlediyseniz zaten ne demek istediğimizi muhtemelen anlamışsınızdır zaten. Filmin yapımından sahne geçişlerine kadar her şey gerçekten de çok iyi düşünülmüş çok belli. Döneminin filmlerinin ötesinde konu seçimi ve işlenişi de gerçekten de filmi ön plana çıkaran özelliklerden biri olarak göze geliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir