En İyi Browser ( Tarayıcı ) Tabanlı Oyunlar

En İyi Browser ( Tarayıcı ) Tabanlı Oyunlar

Teknoloji Çağrı Sevgi 211 Okunma

En İyi Browser ( Tarayıcı ) Tabanlı Oyunlar

Browser ( tarayıcı ) tabanlı oyunlar, hard diskte ter kaplamayan web tabanlı oyunlardır. Bu oyunları hard diske kaydetmeye gerek yoktur. Sadece internet bağlantısı kullanarak oynayabilirsiniz. İnternet üzerinden oynanması ise sizi pek çok oyuncu ile karşı karşıya getirir. Bu da oyundan daha çok zevk alınmasını sağlar.

En İyi Browser ( Tarayıcı ) Tabanlı Oyunlar Hangileridir?

Günümüzde insanlar en çok internet üzerinden vakit geçirmektedir. Geçirilen bu vakitte ise oldukça eğlenmek isterler. Bu nedenle de internet oyunlara ilgi oldukça fazladır. İlginin oyunlara yönelmesi, web tabanlı oyunları ortaya çıkarmıştır. Üstelik bu oyunlar grafik konusunda da son derece başarılıdır. Bu nedenle milyonlarca oyun severin ilgisini çekmektedir. Bu browser tabanlı oyunlar; oyunculardan sadece internet bağlantısı istemektedir. Siz de üye olarak; gerçek kişilerle oynanan bu oyunların zevkini çıkarabilirsiniz. Biz de size en iyi browser ( tarayıcı ) oyunların listesini sunmak istedik. Listemizdeki oyunların ne yazık ki hepsi yabancı yapımdır. Ancak tüm oyunların Türkçe dil desteği vardır. Bu sayede de dil seçeneği kullanılarak oyun sırasında herhangi bir problem durumu ile karşılaşılmaz.

Leaque of Angels – II

Leaque of Angels en iyi tarayıcı oyunların başında gelir. Bu oyun grafik konusunda oldukça başarılıdır. Devam niteliğinde olan bu oyun; oyun severler tarafında oldukça beğenilir. Yabancı yapım olmasına rağmen Türkçe dil desteği sayesinde oyunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Ayrıca oyunda bölümler arası ilerleme zordur. Bu da oyuna daha çok bağımlı olmayı sağlar.

Drakensang Online

Drakensang Online oyunu da en iyi tarayıcı oyunları arasında yerini alır. Oyunda 25 milyon kayıtlı oyuncu bulunur. Bu durum da Drakensang Online oyununu son zamanların en çok tercihe dilen oyunu haline getirir. Bedava bir şekilde oynanan bu oyun bir ütopya dünyada geçiyor.

Tribal Wars 2

Strateji oyunları arasında en çok tercih edilen bir oyundur. Tribal Wars 2 oyunu browser oyunlarının başında gelir. Ortaçağ dünyasını bu oyun ile oyun severlerin karşısına sunarlar. Bu da son derece ilgi uyandırır. Bu oyunun amacı; pek çok düşmanı yok ederek kral olabilmektir. Strateji oyunu arayanlar için oldukça etkili bir oyundur.

Dark Orbit

En iyi web tabanlı tarayıcı oyunların başında gelen oyunlardan biri de Dark Orbit’ tir. Yüz milyona yakın oyuncusu vardır. Oyun severler tarafından oldukça tercih edilir. Dark Orbit uzayda geçen bir oyundur. Oyun sırasında aktif kişi sayısı da çok fazla olduğu için; oldukça etkili bir oyun imkânı sunar. Oyunun başında küçük bir uzay aracınız bulunur. Oyun ilerledikçe bu uzay aracını büyütmeye başlarsınız.

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online son zamanların en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyun grafikleri oldukça beğenilmektedir. Oyun strateji oyunu özelliğindedir. Oyunda sizin bir karakteriniz olur. Oyunun amacı; bu karakteri ve orduları geliştirmektir. Bu sayede daha çok büyüyebilirsiniz.

Stormfall: Age of War

Tarayıcı tabanlı strateji oyunlarından biri de Stormfall: Age of War oyunudur. Oyun oldukça tarihsel bir yapıya sahiptir. Bu durum da Stormfall: Age of War oyununu pek çok oyundan farklı hale getirir. Lortların ejderhalar ile savaştığı dönemin içinde siz de olmak isterseniz; bu oyun tam size göre olacaktır.

Tüm bu tarayıcı tabanlı oyunlar sayesinde internet üzerinde çok daha eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Üstelik bu oyunlar browser tabanlı olmasına rağmen; görsel olarak da oldukça zenginletilmiş oyunlardır.

 Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir