En İyi Photoshop Programları 2017

En İyi Photoshop Programları 2017

Teknoloji Abdullah Ergün 1.234 Okunma

Photoshop programlarından daha fazlasını bu paylaşımda bulabilirsiniz. Photoshop programları oldukça iyidir ancak iyi eserler oluşturmak için ne istediğinizi bilmeniz gerekir. Böyle bir düşünceniz yoksa yapmanız gereken bu programlardan ilham alabilirsiniz.


Affinity Photo

Bugüne kadar gördüğüm en ciddi Photoshop alternatifi. Ücreti $49.99. Program, Photoshop’a göre (abonelik olmaksızın) oldukça ucuz olmasına rağmen, daha iyi hız, daha az çökme ve sınırsız geri alma vaat ederek daha iyi olduğunu iddia etmektedir. Photoshop’a bir alternatif arayan herkes, Affinity Photoyu kesinlikle denemeli.

GIMP

GIMP birçok yönden Photoshop’a benzer geniş bir araç seti sunar. Ücretsiz bir resim editörü arıyorsanız, harika bir alternatiftir. Arayüzü Photoshop’tan biraz farklıdır, ancak Adobe görünümünden esinlenilmiştir.

Sketch

Reklam öğeleri için profesyonel bir vektörel grafik uygulamasıdır. Büyük beğeni toplayan program, Basit bir kullanıcı arayüze sahiptir. Sketch, katmanlar, degradeler, renk seçici ve stil ön ayarları da dahil olmak üzere Photoshop ve Illustrator’a benzer birçok özelliğe sahiptir.

Pixelmator

Ton / Doygunluk, Gölgeler / Zirveler ve Kontrast gibi renk düzeltme araçları mevcut.

Acorn

Photoshop’a mükemmel, uygun fiyatlı bir alternatif sunan program.

Corel PaintShop Pro

fotoğrafların düzenlenmesi, renk düzeltme, klonlama ve ‘değiştirme’ için araç kutusu vardır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir