En İyi WordPress Eklentileri 2017

En İyi WordPress Eklentileri 2017

Teknoloji Abdullah Ergün 1.930 Okunma

2017 yılında WordPress için en iyi eklentileri mi arıyorsunuz? Bu yazıyı yazarken WordPress.org sitesinde yer alan 45.000 eklentiden yaklaşık 1000 tanesini kullanmış bir internet uzmanı gözüyle yazdığımızdan emin olabilirsiniz. Bu kadar çok eklenti arasında hangileri ne işe yarar, hangileri daha başarılıdır bunları denemek çok fazla zaman alıyor. Güzel ve başarılı bir WordPress temelli site oluşturmak için bilgilerimizi sunuyoruz.

“Eklentiler sürekli olarak güncellenecektir. -listever.com”

İşte listever.com olarak sizlere listelediğimiz 2017’nin En İyi WordPress Eklentileri:

Page Builder by SiteOrigin Eklentisi

Piyasadaki en iyi ve ücretsiz sayfa oluşturucu eklentisidir. Anasayfanızı kafanıza göre tasarlayabilir, yeni şekiller verebilirsiniz. Siteniz, kafanızdaki gibi bir mizanpaja sahip olur. Anasayfanıza önem veriyorsanız. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ancak hosting şirketiniz sıkıntılıysa sitenizin açılış hızını yavaşlatabilir.

Disqus Comment System Eklentisi

WordPress’in varsayılan yorumlama sistemi için bir yedek görevini de gören Disqus; genel olarak daha kullanıcı dostu ve daha iyi görünümlüdür.

Max Mega Menu Eklentisi

WordPress’de “mega menüler” olarak adlandırılan menüleri oluşturmak için mükemmel eklentidir. Temel olarak, mega menü, özel bir düzen içeren ve birden fazla farklı öğe (yalnızca bağlantılar değil) içeren geniş bir menüdür. 500’den fazla içerik olan sitelerde, ziyaretçilerinize daha güzel bir içerik sunabilirsiniz.

W3 Total Cache Eklentisi

Site hızlandıran WordPress eklentisi.  WordPress sitenizi daha hızlı yüklemenin en mükemmel yöntemidir. En iyi cache eklentilerinden birisidir.

WP Smush Eklentisi

Site hızlandıran WordPress eklentisi.  Bu eklenti, görüntülerinizi optimize eder. Kalitesi üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan daha az disk alanı tüketmesini sağlar. Başka bir deyişle, daha hızlı bir site ve daha fazla optimize görüntü alırsınız… Ücretsizdir.

P3 (Plugin Performance Profiler) Eklentisi

Site hızlandıran WordPress eklentisi. Etkinleştirin, tarama yapın ve yavaş olan her eklentiyi kaldırın (veya daha hızlı alternatifler bulun).

WP-Sweep Eklentisi

WordPress veritabanınızı temizlemek için bu eklentiyi kullanın.


EN İYİ WP SEO EKLENTİLERİ 2017

Yoast SEO Eklentisi

Yoast SEO tüm zamanların en popüler 3 WordPress eklentisi içerisindedir. Sitenizin Google ve Yandex gibi arama motorları için optimize edildiğinden emin olmak istiyorsanız, bu WordPress eklentisine sahip olmanız gerekir. Kolay kurulum, en üst düzey işlevler.


WORDPRESS İÇİN EN İYİ SOSYAL MEDYA EKLENTİLERİ

Revive Old Post Eklentisi

Bu WordPress eklentisi, arşivlerinizden rastgele bir yazı gönderir ve Twitter, Facebook ve LinkedIn’de paylaşır. İstediğiniz süreçlerde tekrarlanır. Otomatik çalışır. Interweb’lerinizde içeriğinizi ayakta tutmak için harikadır.


WORDPRESS İÇİN EN İYİ İSTATİSTİK EKLENTİLERİ

WP Slimstat Eklentisi

Harika analitik-istatistik eklentisidir. Bu eklenti, WordPress sitenizin her şeyini tutar ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm analiz özelliklerini sunar.

En iyi hostingler : https://listever.com/en-iyi-wordpress-eklentileri/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

“En İyi WordPress Eklentileri 2017” üzerine 3 yorum

  1. Faydalı paylaşımlarınız için teşekkür ederiz. oldukça işimize yaradı. Daha yeni paylaşımlarınızı mutlaka bekliyoruz. İyi çalışmalar.

  2. merhaba kolay gelsin bir sitem var bunun google harikasin kelimesinde cıkmıyor nedeni ne olabilir ? sanbox oldugunu nasıl ogrenırırm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir