En Popüler Türkçe Youtube Kanalları

En Popüler Türkçe Youtube Kanalları

Teknoloji Çağrı Sevgi 86 Okunma

En Popüler Türkçe Youtube Kanalları

Youtube kanalları içerisinde en çok abonesi olan Youtube kanalları da merak ediliyor. Bu konuda sizlere hizmet veren youtuber ve ya şirketler her zaman en iyi şekilde hizmet vermek ve sizlerin abonesi olarak, takip etmenizi istemektedir. Bunun haricinde, çok abonesi olan kanallar hızlı şekilde videolarını izlettirip aynı zamanda da ciddi paralar kazanabilmekteler. Tüm bunların ışığında sizlere şimdi en çok abone sahibi olan Türkçe Youtube kanallarını ve ne konularda yayın yaptıkları hakkında genel bilgileri sunacağız.

1- NetD : Bu kanal Doğan TV’ye ait bir kanal olarak dikkat çekiyor. Kendi üzerine yayın yapılacak ve telif haklarının bulunduğu tüm dizi, film, belgesel, şarkı klibi gibi yayınları kesintisiz şekilde ulaştırabiliyor.

2- NDNG Enes Batur : Kişisel olarak kurulmuş bir kanal olarak dikkat çeken kanalda, izleyenler gülüyor, kahkahalar atıyor, korkuyor. Tamamen kendi isteğine göre, yayın yapıyor.

3- Oha Diyorum : İsminden de anlaşılabileceği üzere, bir Türk kanalı olarak ”oha” denilebilecek bütün olayları yayınlayan bir kanal olarak izleyicinin ilgisini çekmeyi başarıyor.

4- YapYap : Bu konuda sizlere farklı yayınlar yapan kanal, çok beğen kazandı. Sizlere yayın yaparken, ilginizi çekebilecek farklı yayınlar yapmaya çalışan internet sitesi, çok beğeniliyor.

5- Cem Yılmaz : Ünlü stand-upçı bu konuda da başarısını gösteriyor. Gerek kendi videoları, gerek ağabeyi ile çektiği özel kısa filmler, kısacası her yönden izleyicilerini güldürmeyi başaran Cem Yılmaz burada da başarısını sürdürüyor.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir