English Home Dekoratif Aksesuarlar

English Home Dekoratif Aksesuarlar

Dekorasyon Abdullah Ergün 1.897 Okunma

Ev dekorasyonunda son dönemlerin modası olan Country tarzını evimize taşıyan English Home’da evinizin her köşesi için kullanabileceğiniz birbirinden güzel aksesuarlar yer almakta. Ferah ve modern yaşam alanları için tercih edebileceğiniz sayısız aksesuar ile kendi yaşam tarzınızı yansıtan dekorasyonlara imza atabilirsiniz. İşte English Home mağazalarında dikkat çeken ve en çok tercih edilen dekoratif aksesuarlar.

Süs Eşyaları

Hem sehpa üstlerinde, hem yaşam ünitelerinde, hem de duvar raflarında ev dekorasyonunun önemli parçaları arasında süs eşyaları yer almakta. Küçük olmasına rağmen büyük anlamlara sahip olan ve evi bambaşka bir havaya sokacak süs eşyaları English Home mağazalarında sizinle buluşmakta. Süs eşyaları arasında özellikle kuş, vazo ve tabaklar dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadır. Süs eşyaları English Home mağazalarında sadece 7.99 TL’den başlayan fiyatlara sahip.

Çerçeve

English Home dekoratif ev aksesuarları arasında çerçeveler dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Yine evinizdeki duvar rafı ve diğer alanlarında yer verebileceğiniz en güzel anılarınız ile süslü çerçeveler daha güzel bir görünüm kazanacak. English Home mağazaları ve internet sitesinde bu modern çerçevelere 17.49 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Gazetelik

Her gün düzenli olarak gazete okuyor veya aylık dergilerinizi biriktirebileceğiniz, canınız istediğinde ulaşabileceğiniz bir depolama alanı ile birlikte hoş bir görüntü istiyorsanız English Home gazetelik modellerine göz atmalısınız. Metal yapısı ile oldukça dayanıklı olan ve beyaz rengi ile her ev dekorasyonuna uyum sağlayacak gazetelikler English Home mağazalarında 44.99 TL’ye size sunulmaktadır.

Tablo

Ev dekorasyonunda en ince ve en önemli ayrıntılardan biri de kuşkusuz ki duvar dekorasyonudur. Tercih edilen duvar boyasının rengi, duvar kağıdının modeli ve duvarda yer alacak olan mobilyalar ( duvar rafı v.b ) önem arz eder iken duvarınızın daha modern ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız English Home’da yer alan tablolara göz atabilirsiniz. Her boyda sizlere sunulan tabloların fiyatları sadece 7.49 TL’den başlıyor.

Saat

Hem duvar saati, hem de masa saatleri English Home mağazalarında sizinle buluşuyor. Ev dekorasyonuna farklılık kazandırmak istiyorsanız 17.49 TL’den başlayan English Home dekoratif saatlerine göz atmalısınız.


English Home Dekoratif Aksesuar Fotoğrafları:

English Home Dekoratif Aksesuarlar (2) English Home Dekoratif Aksesuarlar (3) English Home Dekoratif Aksesuarlar (4) English Home Dekoratif Aksesuarlar (7) English Home Dekoratif Aksesuarlar (8) English Home Dekoratif Aksesuarlar (9) English Home Dekoratif Aksesuarlar (10) English Home Dekoratif Aksesuarlar (11) English Home Dekoratif Aksesuarlar (12) English Home Dekoratif Aksesuarlar (13) English Home Dekoratif Aksesuarlar (14) English Home Dekoratif Aksesuarlar (15) English Home Dekoratif Aksesuarlar (16) English Home Dekoratif Aksesuarlar (17) English Home Dekoratif Aksesuarlar (18) English Home Dekoratif Aksesuarlar (19) English Home Dekoratif Aksesuarlar (20) English Home Dekoratif Aksesuarlar (21) English Home Dekoratif Aksesuarlar (1)

English Home Dekoratif Aksesuarlar (5) English Home Dekoratif Aksesuarlar (6)

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir