Evleneceğim Kızın Bakire Olduğunu Nasıl Anlarım

Evleneceğim Kızın Bakire Olduğunu Nasıl Anlarım

Genel Kültür Çağrı Sevgi 1.117 Okunma

Evleneceğim Kızın Bakire Olduğunu Nasıl Anlarım

İlişkiye başladığınız kız arkadaşınızla bakirelik konusu ile ilgili aklınızda sorular mı yer alıyor? Kız arkadaşınızın bakire olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz? Bakirelik konusunda sevdiğiniz kişinin size yalan söyleme ihtimali var mı? Genel olarak heyecanlı hoşlanma dönemlerinden geçtikten sonra sevgili olana kadar bunlar hiçbirini aklınıza getirmezsiniz. Sevgili olduğunuz zaman ise bütün işler değişmektedir.

Kız arkadaşınıza ilişki sırasında direkt olarak bakire olup olmadığını soramazsınız. Sormak isteseniz bile aldığınız cevabın doğru olup olmadığı sizin içinizi tüketmeye başlar. Duruma bakıldığı zaman bu tür soruları soruyorsanız bu sorunun birkaç temel nedeni yer almaktadır. Aşırı paranoyak olabilir ya da insanlara güvenme konusunda tecrübelerisiniz sizi bu yönde tetikliyordur. Sizlere önerimiz sevgilinizi bu tür sorularla yaklaşmamanız.

Nasıl Anlaşılır?

Peki, kız arkadaşımın bakire olup olmadığını nasıl anlarım? Kız arkadaşınızın bakire olup olmadığını sadece profesyonel bir jinekolog yardımı sayesinde anlayabilirsiniz. Bununla beraber cinsel ilişkiye girdiğinizde de belli olabilmektedir. Diğer kullanacağınız her türlü yöntem saçma ve mantıksız olarak ortaya çıkmaktadır. Hatta kızlık zar durumunun yapısına göre bazen kadınlarda cinsel ilişki sırasında bile kızlık zarı yırtılmamaktadır. O sırada sizde bakire olmadığını düşünebilirsiniz. Bununla beraber doğuştan kızlık zarı bulunmayan kadın adaylarda vardır. Bu gibi durumlarda bir kızın bakireliği konusunda aklınıza takılacak sorular sizleri yanlış bir duruma sevk edebilir. Bu kısımda baz alınan noktalardan bir tanesi bakirelik değil de kişilerin ilişkileri arasında yer alan doğrulu dürüstlük olmalıdır. Partnerinize güvenip güvenmeme durumunuzu kendi içinizde yorumlamanız gerekir. Bunun yanında kızlık zarının diktirilmesi gibi günümüzde farklı estetik uygulamalarda yer almaktadır.

Kız arkadaşınızın cinsel hayatınız içerisinde sevişmeyi bilmesi önceki hayatında cinsel ilişkiye girdiğinin göstergesi olmamaktadır. Kız arkadaşınız bu işin nasıl yapıldığını gözlemleyerek öğrenmiş olabilir.

Kız arkadaşınızın bakire olup olmadığını anlayabilmenin en kolay yollarından bir tanesi içindeki gerçek duyguları açıklamak olacaktır. Bununla berber farklı yöntemler kullanarak sevgilinizin gerçeği söylemesini sağlayabilirsiniz.

Sevgili olduğunuz zaman partnerinize bekaretin sizin için hiç önemli bir konu olmadığını söylemeniz gerekir. Bunun yanında rahat yaşayan kızlardan daha fazla hoşlandığınızı, evlilik durumunda önce insanların cinsel ilişki sırasında birbirlerini daha iyi tanıması gerektiğini söyleyebilirsiniz.  İlişki sırasında partnerler arasındaki ten uyumunun sizin için çok önemli olduğundan bahsedebilirsiniz. Gerçekten aranız iyi durumda bulunuyorsa ve kendisini sizin yanınızda rahat hissediyorsa daha önceki hayatında cinsel ilişkiye girip girmediğini size kısa zaman açıklayacaktır. O söylemese bile ilişkiniz ilerlemeye başladıkça yavaş yavaş partnerine cinsel ilişkiye girmek istediğini belli etmeye başlayabilirsiniz. Kız arkadaşınızın evlenmeden önce cinsel ilişkiye girme eğilimini de bu aşamada öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere kız arkadaşım bakire mi? Sorusunun cevabını aradık. Bir ilişki de önemli olan iki insanın birbirlerine karşı duyduğu sevgidir. Sizde bakirelik sorusunu kafanıza takmak yerine kendiniz için en uygun adayı bulabilirsiniz.

Dilerseniz Kızla Konuşulacak Konular Hoşlandığınız Kızı Kendinize Bağlayın yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir