Facebook Hesap Silme Olası Problemlere Karşı Önemlerle

Facebook Hesap Silme Olası Problemlere Karşı Önemlerle

Teknoloji Çağrı Sevgi 91 Okunma

Facebook Hesap Silme

Sosyal medya sitelerinden olan ve özellikle yıllardır herkesin kullandığı bir site Facebook, ancak zaman zaman kullanıcılar çeşitli sebeplerle Facebook hesaplarını silmek isteyebiliyorlar.

Hesap Silerken Olası Problemler

Bu konuda Facebook bir problem çıkarmıyor yani hesap silme konusunda herhangi bir sıkıntı yok. Ancak, sizlere bir kaç şekilde hesap silme konusunda bilgi verelim istedik. Öncelikle hesabınızı aktif olarak kullanıyor, özellikle de grup ve sayfalar konusunda yöneticilik yapıyorsanız bu durumda, sizden sonra bu grup ve sayfalarda yöneticilik yapmasını istediğiniz insanları seçerek grupları onlara ve ya sayfaları onlara bırakabilirsiniz. Facebook hesap ve grup işlemlerinde bu yüzden dikkat edilmesi gerekir.

Bundan sonra gereken işlemleri gerçekleştirdikten sonra, şimdi adım adım sizlere hesap nasıl silinir anlatalım. Mesaj kutusu, bildirilmlerin olduğu kısmın hemen yanında, önce bir soru işareti ikonu, sonrasında da onun yanında, aşağıya doğru ok ikonu bulunmaktadır. Bu ikonu tıkladığınızda, önünüze açılan yerden, Ayarlar kısmını seçebilirsiniz. Burada zaten sizlerin önüne Genel tercihi açılmakta. En alt kısımda, hesap varisi ayarlarını değiştir ve hesabı dondur diye bir seçenek bulunuyor.

Hesap Silme Konusunda Son Noktalar
Burayı tıkladığınızda, sizlere en alt kısımda hesabı dondurma seçeneği sunuyor. Burayı da tıkladığınızda, sizlerden şifreyi ve neden bu sayfadan gitmek istediğinizi soracak. Normal olarak Facebook iyi bir site olarak şunu öğrenmeye çalışıyor, acaba siteden gidenlerin özel bir nedeni mi var. Bundan sonra da sizleri serbest bırakacak. Ancak bu hesap dondurma işlemini sonradan kendiniz yine sayfaya girerek hesabınızı aktif hale getirerek iptal edebilirsiniz. Facebook hesap silme işlemi ile ilgili verilmesi gereken tüm bilgileri de sizlere böylece aktarmış oluyoruz.

Dilerseniz Facebook Takipçi Sayısı Gösterme Ve Gizleme Nasıl Yapılır? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir