Facebook Profilinize Bakan Kişileri Öğrenebilirsiniz

Facebook Profilinize Bakan Kişileri Öğrenebilirsiniz

Teknoloji Çağrı Sevgi 62 Okunma

Facebook Profilinize Bakan Kişileri Öğrenebilirsiniz

İnsanların merakını gidermek için Facebook profiline bakanları gösteren uygulama gibi pek çok metot vardır. Ancak bu programlar kötü içerikli de olabilir. Bu yüzden bu tür programları kullanmak yerine Facebook’tan profilinizi en çok ziyaret edenleri görme şansınız var. Ben de size bundan bahsedeceğim şimdi.

Profilinize Bakanları Öğrenme Aşamaları

1-) Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapın ve profilinizi açın.

2-) Profil sayfanızda boş bir yere sağ  tıklayın ve açılan sekmeler arasından  “sayfa kaynağını görüntüle” seçeneğini seçin.

3-)Bunun üzerine açılan sayfada bir çok rakam ve sayılardan oluşan metin olduğunu göreceksiniz. CTRL+F tuşlarına beraber basarak “InitialChatFriendsList” sözcüklerini aratın. Bu sözcük kalıbından bir tane olduğu için hemen bulacaktır. Zaten sayfanın üstünde bir yerdedir

4-) Arama sonucunda bulunan “InitialChatFriendsList” yazısından sonraki “100007829522812-2,694657144-0” tarzındaki sayıları göreceksiniz. Aslında bu şekildeki her bir sayı profilinizi ziyaret eden her bir kullanıcıyı ifade ediyor. Bu sayının tireden  önceki kısmı o kişinin ID numarası olmaktadır. Bunu kopyalayarak “www.facebook.com/kopyaladığınız kısmı buraya yapıştırın” adresinde “/”  işaretinden sonraki yere bu sayıları yapıştırın. Enter yaptığınızda bu numara sizi profilinizi ziyaret eden kişiye götürecektir.

”InitialChatFriendsList” yazısının altında bulunan her bir sayıyı tek tek kopyalayarak bakarsanız profilinizi ziyaret edenleri görebilirsiniz.

Ancak bu listede yalnızca sizin arkadaşınız olan kişiler yer almaktadır. Arkadaşınız olmadığı halde profilinizi ziyaret edenler maalesef ki görünmeyecektir.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir