Facebook Sayfaları Nasıl Birleştirilir?

Facebook Sayfaları Nasıl Birleştirilir?

Teknoloji Çağrı Sevgi 92 Okunma

Facebook Sayfaları Nasıl Birleştirilir?

Facebook üzerinde aynı konuda birden çok sayfanız varsa bu Facebook sayfalarını birleştirmek sizin için çok karlı olacaktır. çünkü hem birden fazla sayfayı idare etmek zorunda kalmazsınız hem de bu sitelerin tüm takipçileri bir araya toplandığı için takipçi sayınız da artmış olacaktır. işte bu yüzden sayfa birleştirme Facebook için oldukça yararlıdır.

Adım Adım Sayfa Birleştirme

Öncelikle sayfalarınızın olduğu Facebook hesabınızı açın ve Facebook hesabınızdan m.facebook.com/pages/merge adresine gidin. Karşınıza çıkan ekranda şifrenizi girerek hesabınızı doğrulamanız istenir. Bu adımı tamamlayın. Bu adımdan sonra açılan sayfada “ mükerrer sayfaların birleştirtilmesini talep et” başlığı olmalıdır.

İki Sayfayı Birleştirme

Birleştirme yapmadan önce sayfalar hangi sayfada birleşsin istiyorsanız karar verin. Çünkü ilk seçtiğiniz sayfada birleştirme yapılmaktadır. Bu yüzden kullanacağınız sayfayı ilk olarak seçin.

Bu sayfada birleştirmek istediğiniz diğer sayfaları seçmeniz istenir. Burada seçtiğiniz iki sayfayı birleştirebilirsiniz. Ancak birleştirme yapmak için iki sayfanın yöneticisi de siz olmalısınız. İkiden fazla sayfanız varsa bu işlemleri tekrarlayarak birleştirmeyi tekrarlayabilirsiniz.

Dilerseniz Facebook’tan Canlı Yayın Nasıl Yapılır? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir