Facebook Sayfasına Yönetici Nasıl Eklenir?

Facebook Sayfasına Yönetici Nasıl Eklenir?

Teknoloji Çağrı Sevgi 155 Okunma

Facebook Sayfasına Yönetici Nasıl Eklenir?

Tek bir Facebook sayfanız varsa veya sayfanızı yeni açmışsanız Facebook sayfası yönetmek oldukça kolay olacaktır. Ancak birden fazla sayfa ile veya binlerce takipçisi olan bir sayfa ile uğraşmak o kadar kolay değildir. Çünkü sayfayı dinamik tutmak için sık sık paylaşım yapmanız gerekir ve tek başınıza bu işe yetişmeniz bir hayli zor olur. İşte bu yüzden sayfaya editör veyayönetici eklemek isteyebilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapacağınızın cevabını ise bu yazıda bulabilirsiniz.

Yeni Admin Eklemek

Facebook sayfanızın sağ üst köşesinde bulunan “Ayarlar” kısmına tıklayın. Açılan seçenekler arasından “sayfa görevleri” seçeneğine tıklayın. Açılan sayfa “ yeni bir sayfa görevi ver” başlığını taşıyacaktır. Bu sayfada yer alan kutucuğa görevlendirmek istediğiniz kişinin adını ya da mail adresini yazabilirsiniz. Bu kişiyi editör, moderatör, yönetici yapmak ise tamamen size kalmıştır.

Yöneticiyi Silmek

Bu sayfanın alt kısmında mevcut görevli kişileri görebilirsiniz. Buradan da görevleri tekrar kaldırmanız mümkün. Değişiklik yapmak istediğinizde yine bu adımları takip ederek yapabilirsiniz.
Dilerseniz Facebook Sayfaları Nasıl Birleştirilir? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir