Facebook Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Facebook Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Teknoloji Çağrı Sevgi 89 Okunma

Facebook Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Hepimizin bildiği ve kesinlikle neredeyse belki de Türkiye’nin %90’ının üye olduğu Facebook şifre değiştirme konusunda sizler de bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sizlere aktarımda bulunalım. Facebook kullanıyor ve bir gün herhangi bir sebeple şifrenizi değiştirmek istiyorsanız bu durumda sitemizde bulunan bu haber sizlere yardımcı olacaktır.

Facebook Şifre Değiştirme

Facebook şifrenizi değiştirmek için, öncelikle Facebook kşii profilinize giriş yapmanız gerekiyor. Bu girişi yaptıktan sonra, adınızın, mesaj kısmınızın ve bildirimlerinizin sembollerinin olduğu kısımın en sağında, bir ok tuşu var. Ok tuşuna tıkladığınızda, açılan sekmeden Ayarlar butonuna basıyorsunuz.

Bundan sonra açılan yeni sayfada, sol tarafta Genel butonuna basıyorsunuz ve sonrasında ise, Şifre diye bir bölüm var. Bundan sonra bu bölümü tıklıyorsunuz. Bundan sonra açılan bölgeye önce eski şifrenizi sonrasında ise, yeni şifrenizi giriyorsunuz ve değişiklikleri kaydet butonuna basıyorsunuz. Böylece Facebook kişi profilinizin şifresi artık değiştirilmiş bulunmaktadır. Bundan sonra, istediğiniz zaman, tekrar profilinize girerken, yeni şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Bu arada, bu şekilde istediğiniz zaman şifrenizi de değiştirebilirsiniz.

Dilerseniz Facebook Sayfasına Yönetici Nasıl Eklenir? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir