Film Sitesi Nasıl Açılır? Nasıl Büyütülür ?

Film Sitesi Nasıl Açılır? Nasıl Büyütülür ?

Teknoloji Çağrı Sevgi 128 Okunma

Film Sitesi Nasıl Açılır?

Her internet sitesinde olması gereken domain ve hosting olaylarından bahsetmeden direkt olarak bir film sitesi nasıl açılabilir olduğundan bahsetmeye karar verdik. Bir film sitesi açmaya karar verdikten sonra ilk yapmanız gereken tema seçmektir. Tema konusunda doğru seçimi yapmazsanız o zaman sayfanızda insanlar gördükleri filmi izleyip giderler. Bunu istemezsiniz.

Film Siteleri Kolay Bulunmalı

Ayrıca, sitenizde kolaylıkla her şeyi bulabilmeli izleyici. Eğer film sitesi kurarken, temanın içerisinde çok rahatlıkla ulaşma fırsatınız olursa o zaman zaten sıkıntı oluşmaz. Sizler siteyi kurarken, kullanışlı güzel bir tema bulursanız ve izleyici memnun kalırsa, ertesi gün bir başka film izlemek için de direkt sizin adresinizi yazar. Elbette bunların haricinde öncelikle bulunabilmeniz için seo bilginiz olması gerekiyor. Ya da seo uyumlu yazılar yazan bir firmayla da çalışabilirsiniz. Çünkü, insanların size ulaşması için öncelik kesinlikle seo çalışması yapılarak sitenizin Google aramalarında üst sıralarda çıkmasını sağlamalısınız. Yoksa siteniz alt sayfalarda çıkacak bu yüzden de film siteleri arasında çok tercih edilmeyecektir.

Film Sitesi Güncellenmesi Önemlidir


Video ayarlamalarını yapmaya gelelim. Burada da karşımıza güncelleme boyutu çıkıyor. Açıkça söylemek gerekirse, eğer siteniz uzaysa ama siz doğru şekilde güncelleme yapmıyorsanız yine aynı sıkıntıları yaşarsınız. Bunun için çeşitli siteler var. Yurt içi ve yurtdışı filmler için sitelere yayın veriyorlar. Bunun için vk.com sitesine üye olabilirsiniz. Buraya cep telefonu numaranızı vererek üye olabilirsiniz. Diyelim ki gerekli html kodlarını aldınız ve sitenize yükleme yapıyorsunuz. Şimdi sizler için önemli olan artık etiketleme anlattığımızla faydalı olabilirsek ne mutlu bize. Unutmayın ki, güncel film sitesi olamazsanız, bu konuda çok takip edilmez ve çok tercih edilmezsiniz.

Dilerseniz WordPress Film Sitesi İçin En İyi Temalar yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir