Film Sitesine Film Nasıl Eklenir?

Film Sitesine Film Nasıl Eklenir?

Teknoloji Çağrı Sevgi 67 Okunma

Film Sitesine Film Nasıl Eklenir?

Genellikle uygun fiyatlı ve kolay kullanımı sebebiyle WordPress siteleri üzerine film sitesi kurulmasının yanı sıra, sizlere film sitesine film nasıl eklenir? konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Film Sitesine Film Eklemek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Öncelikle film sitesinin kurulmasından sonra, sizlerin filmleri güncel şekilde takip etmeniz ve yenilemeniz gerekmektedir. Bu yüzden de çalışmalar yaparken, gerekli filmlerin sitenizde olması gerekmektedir. Ancak, sizler filmleri sitenize upload etmeye kalkarsanız bu durumda sizlere çok büyük yerler gerekmektedir. Özellikle bir filmin bir kaç şekilde sunumu olacağı için ciddi anlamda yer kaplamaktadır.

Bütün bunların ışığında sizlerin de en kolay yapabileceği embed kodları ile çeşitli şekillerde sitenize gömmek olacaktır. Kısacası film sitesine film eklemek için en doğru tercih, bu olacaktır. Aksi durumda çok ciddi anlamda bir yere ihtiyacınız olacağı için kiraladığınız hosting yeterli gelmemektedir.

Film Sitesine Film Eklerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Film konusunda çok dikkatli ve özenli davranmalı aynı şekilde güncel filmleri de çok iyi takip etmeniz gerekmektedir. Çünkü, film eklerken, sürekli yenileme yapmazsanız, ayrıca, siteniz çok aktif ve ayrıcalıklı olmazsa, bu durumda, siteniz çok fazla tercih edilebilir bir site olmaz. Bu yüzden de sizler de film konusunda, sürekli gerekli çalışmaları yapmanız gerekir.

Film sitelerinize film yüklemek için öncelikle bazı yurt dışı ve yurt içi video sitelerini takip etmelisiniz. Örneğin, vk.com sitesine üye olabilirsiniz. Bu siteye üye olduktan sonra bir çok filmin güncel olarak sitede yer almasının ardından html kod bölgesini tıklayarak, sisteminizi embed kod ile ayarlayabilir ve bu şekilde sitenize yükleme yapabilirsiniz. Daha doğru tabirle bu bir yükleme değildir ancak, sitenizde böylece film yayınlanmış olur.

Bütün bunların haricinde, diyelim ki bir karar verdiniz ve sitenizi kurdunuz. Bu konuda başlarda başka film sitelerini takip ederek de hangi sitelerden tedarik edilmesi gerektiğini bulabilir ve bu şekilde kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu arada, dilerseniz, partlı olarak da videoları film sitenize ekleyerek rahatlıkla bu konuda hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Dilerseniz Film Sitesi Nasıl Açılır? Nasıl Büyütülür ? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir