Fiverr Benzeri Siteler

Fiverr Benzeri Siteler

Listeler erkut 174 Okunma

İnternet platformu uçsuz bucaksız bir sanal dünya olarak kendini gösterdiğinden dolayı; bu tür bir platform içerisinde her türlü iş seçenekleri ile ilgili olarak da gündeme gelecek olan bu tür bir platform; internet kaynaklı ek iş arayarak kazanç elde etmek için ideal bir seçenek olarak kendini gösterecektir. Bu tür bir platformu ortaya koymak adına da bu tür siteler oldukça revaçta olmakla beraber; üyelerine iş sağlaması konusunda da kapsamlı bir seviyede yer almaktadır. isteğe bağlı olarak üye olunabilme faaliyetini internet kullanıcılarına sağlayacak olan bu tür siteler; insanların beklentisini karşılamak adına uygun bir çalışma örneğini de ortaya koyarak kendini göstermektedir.

Freelance olarak değerlendirilen siteler arasında yer alan bu tür platformların işleyişi de oldukça basit olarak kabul görmektedir. Freelance iş seçeneklerini sağlayan bu platformlar; insanların boşta kaldıkları her an iş sahibi olmalarını ve bu zaman kaybını telafi etmek adına iş ilanlarını kullanmalarını baz alarak kendini göstermiştir. Freelance internet siteleri olarak tanımlanan Fiverr adresleri; kapsamlı iş sahaları ile de adından söz ettirerek; bu tür bir çalışmayı sağlama konusunda da oldukça aktif bir biçimde kendilerini göstereceklerdir. Böylelikle de sürekli olarak tercih edilecek olan bir seçeneği hayata geçirme kapsamında da ilgi gören bir noktada kabul görecek olup; oldukça fazla rağbet edilen platformlardan bir tanesi olarak da tanımlanacaktır.

İnternet ortamı dahilinde de iş seçeneklerini elde etmek fazlasıyla kolay bir biçimde gerçekleşecek olup; Freelance iş imkanlarından da yararlanabilme imkanı ortaya konulacaktır. Bununla beraber; işveren internet sitesi de kazanmış olduğunuz meblağdan belli oranda bir komisyon alarak; bu tür bir komisyon %20’ye kadar çıkabilecektir. Sizlere iş sağladığı için bu tür bir hizmet bedeli dahilinde çalışmanızı sağlayacak olan Freelance internet siteleri; çalışma bedelini de sizin belirlemeniz gereken bir ayrıntı olduğunu da söyleyerek; banka dahilinde yapılan para transferleri dahilinde de istediğiniz meblağlara ulaşmanız konusunda etkili bir hizmet olarak kendini gösterecektir. Türkiye’de de aktif olarak hizmet verecek olan Freelance internet siteleri de aktif olarak kendini göstererek; bu alanda hizmetlerini sağlamaktadır.

Projekurdu.com Freelance Sitesi

Türkiye’nin en geniş freelance iş imkanları ağlayan web sitelerinden bir tanesi olan Proje Kurdu, işe yarayan bir platform olarak kabul görmektedir. Tasarımı ve site yönetimi konusunda oldukça detaycı bir çizgide ilerleyen platformlar arasında kendini gösteren söz konusu freelance sitesi; Türk insanının da oldukça fazla ilgisini çeken bir sanal ortam görüntüsü çizmektedir. Freelancer.com’a olan benzerliği ile de fazlasıyla güven veren bir sanal çalışma alanı olan Proje Kurdu içerisinde şu an aktif konumda 7365 iş bulunmakta. Bu işlerin toplam değeri ise 135.595 TL gibi bir rakam olarak da kendini göstermektedir.

Uzmankirala.com Freelance Sitesi

Serbest çalışma sistemi konusunda Türkiye’nin en eski sanal yapılanmalarından bir tanesi olma Uzman Kirala; istediği potansiyele sahip olmasa da büyük ölçüde ilgi çekecek bir platform olma özelliğini elinde bulunduruyor. Sürekli olarak yeni işlerin eklendiği bu platformda işler genel olarak yazılım ve web masterlara dayalı bir biçimde ilerliyor. Uzun zamandır aktif konumda yer almasına rağmen halen daha sıralamasını koruyan ve internet kullanıcılarının ilgisini çeken söz konusu site; ilgi çekecek düzeyde yer alması ile de gündeme gelerek; bu alanda devamlı olarak gerekli iş sahalarını sağlamaya dayalı bir çalışmayı da ortaya koyma konusunda başarılı bir yol izlemeye devam ediyor.

Eleman.net Freelance Sitesi

İnternet üzerinde iş ilanlarına bakarak; tam zamanlı iş seçenekleri hakkında bilgi sahibi olacak olan kişilere dayalı olarak da ön planda yer alan bir internet sitesi görüntüsü çizmektedir. Buna bağlı olarak da iş arayan kişilerin oldukça fazla ilgisini çekecek türde yer alması ile de gündeme gelecek olan seçenekleri kapsamında yeni olarak freelance iş seçenekleri ile de gündeme gelmektedir. Böylelikle de her alanda serbest biçime çalışma imkanlarına erişecek olan kişileri tespit etme konusun da yeterli bir sonucu ortaya koyacak olan siteler arasında eleman.net de yerini alarak; insanların ilgisini çekmeye devam etmektedir.

İcerikbulutu.com Freelance Sitesi

Diğer freelance sitelerinden farklı bir biçimde hizmet veren icerikbulutu.com internet ortamında ortaya koymuş olduğu seçenekler ile üyelerine gereken desteği sağlayan bir platform olma özelliği ile adından söz ettiriyor. Sadece metin yazarlarına dayalı bir faaliyet olarak kendini gösterecek olan bu platform; iş ilanlarını da bizzat kendisi düzenlemesi ile ilgi odağı olarak da kabul edilecek olup; bu alanda da insanların ilgisini çekecektir. Aynı zamanda da maddi anlamda da diğer freelance sitelerinden yüksek seviyede yer alan bu platform; insanların kapsamlı bir şekilde de yer almasında etkili bir kriter olarak adından söz ettiriyor. Metin başına verilen ücretin daha fazla olması sebebiyle de bu site içerisinde de fazlasıyla önem arz ettiği de söylenebilmektedir.

Yaziyazparakazan.com Freelance Sitesi

Metin yazarlığına dayalı bir şekilde de kendini gösteren freelance platformlarından bir tanesi olarak da kabul görecektir. Bu tür bir faktörden dolayı da icerikbulutu.com adlı siteye benzeyen; bu platform; SEO’ya uygun makaleler üretme konusunda da yeterli bir düzeyde yer alan bir sanal platform olarak belirtilmektedir.  Fiyat açısından icerikbulutu.com’a göre daha düşük bir seviyede yer alan bu site içerisinde yazılmış olan metinlerin kalitesi de aynı oranda düşük olarak da kabul görmektedir. Bu sitede yer alan makale seçeneklerini talep edecek şekilde de varlık gösteren bu site; insanların freelance olarak çalışma imkanlarına erişme aşamasında da ön planda kendini göstermektedir.

Sahibinden.com Freelance Sitesi

Herhangi bir ürünün sıfır ya da ikinci el versiyonlarını kolay bir biçimde bulabilmek adına kabul gören bir platform olarak kabul edilmektedir. Bu tür seçenekleri ile ön planda yer alan bir platform olarak da kabul edilecektir. Sahibinden.com satılık ürün ilanı ile gündeme gelmesinin yanında freelance iş imkanlarını da içerisinde barındırmaktadır. Bununla beraber de site üzerinden iş alışverişi gerçekleşecek ve serbest bir biçimde çalışarak; kazanç elde etmek isteyenlere hitap eden bir site olarak da kendini gösterecektir. Böylelikle de insanların bu alandaki bir faaliyetini de destekleyecek şekilde varlık göstermeye başlayacak olan sahibinden.com; insanların bu alandaki ihtiyaçlarını da karşılayacak düzeyde de yer alacaklardır.

Sanalisci.com

Yaygın bir biçimde kullanım alanına sahip olmayan bir freelance sitesi olarak kendini göstermeyecek yapıda yer alması ile kendini gösterecek olan bu site; farklı tasarımı ile internet kullanıcılarının oldukça fazla dikkatini çekecek düzeyde yer almaktadır. Bu site içerisinde yer alıp; üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra bir profile sahip olacaksınız. Site yönetimi de sizin var olan ilgi alanlarınız ve yetenekleriniz dahilinde gerekli işleri sağlayacak olup; aynı zamanda da kategorilere dağılımı gerçekleştirerek; iş kollarına özenli bir sınıflandırma faaliyeti içerisinde yer alacaktır. Genel olarak sanal yazılım ve bilişim konularında kendini gösteren bir uygulama olarak adından söz ettirecek olan bir platform olarak tanımlanacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir