Flixpress Benzeri Siteler

Flixpress Benzeri Siteler

Teknoloji Çağrı Sevgi 200 Okunma

Flixpress Benzeri Siteler

Bilgisayar teknolojilerinin yeni gelişmeye başladığı dönemlerde çok fazla ücret vereceğiniz intro yapımı şimdilerde bu hizmeti veren siteler tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Her ne kadar kendi dilediğiniz gibi bir intro yapmak mümkün olmasa da (zira bunun için iyi derecede bir program bilgisi gerekmektedir) çok kısa bir süre içerisinde oldukça güzel introlar elde edebilmek mümkün olacaktır. Bu kapsamda en bilinen sitelerden birisi Flixpresstir. Bu siteye üye olarak sizler de ücretsiz intro yapımını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer daha kaliteli introlar istiyorsanız o halde bir miktar ücret vermeniz gerekebilir.

İşte Flixpress’e alternatif olabilecek Flixpress benzeri siteler için yazımızda yer alan siteleri inceleyebilir ve birbirinden farklı güzel introlar elde edebilirsiniz.

Panzoid.com

Bu siteler arasında ilk olarak Panzoid.com sitesini verebiliriz. Bu siteden faydalanabilmek için siteye girdikten sonra tasarımlar kısmına girmeniz gerekmektedir. Burada sizlerin karşısına birden fazla tasarım çıkacaktır. Bunlar arasından beğendiğiniz bir tanesine fareniz ile sol tıklayınız. Daha sonra load projects seçeneğine tıklayarak çıkan bölmeye introda görünmesini istediğiniz yazıyı yazınız.  Bu işlemi de yaptıktan sonra bedava intro hazırlama işlemi tamamlanmış olacaktır.

Renderforest

Ücretsiz intro hazırlayabileceğiniz sitelerden birisi de Renderforest olmaktadır. Bu site içerisinde birbirinden farklı birçok taslak bulunmaktadır. Bunları teker teker inceleyerek en beğendiğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca site içerisinde yer alan taslaklardan her birisinde ücretli ve ücretsiz araçlar yer almaktadır. Sadece ücretsiz araçlar kullanarak bir intro oluşturmak mümkün olduğu gibi ücretli araçları kullanarak ortaya daha kaliteli videolar çıkarabilmeniz mümkündür.

Ayrıca bu site içerisinde introların yanı sıra aynı zamanda müzik görselleştiricisi ve animasyonlu efektler de yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Siteye ücretsiz bir şekilde üye olmanız mümkündür. Ardından ayrıntılı bir şekilde tüm taslakları inceleyebilirsiniz.

Makewebvideo

Yukarıda saymış olduğumuz siteler Türkçe siteler idi. Eğer az biraz ingilizceniz var ise ya da araştırmayı seviyorsanız bu durumda Makewebvideo sitesini denemenizi tavsiye ederiz. Zira bu site içerisinde daha geniş bir skalada video taslakları bulabilmeniz mümkündür. İsterseniz ücretsiz bir şekilde deneme yapmanıza da fırsat veren bu site sayesinde sizler de kaliteli videoları program kullanmaya gerek kalmadan yapabilirsiniz. Ancak bu sitede yapacağınız videoların ücretli olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Stupeflix

Flixpress benzeri siteler arasında isim olarak da benzerliği ile ön plana çıkan bu site içerisinde de sizler ücretsiz bir şekilde çok kısa süre içerisinde intro hazırlama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu sitede yapmanız gereken sadece fotoğraf, müzik ve mesajınızı yazmak olacaktır. Ardından da kolay bir şekilde videolarınız hazırlanacaktır. Site içerisinde birbirinden farklı 16 adet tema yer almaktadır. Bu temalarla birbirinden güzel ve eşsiz videolar üretebilmeniz mümkündür. Videolarınızın uzunluğu da 20 dakikaya kadar çıkabilir.

Animoto

Flixpress benzeri sitelerden bir diğeri de Animoto’dur. Bu site içerisinde de birbirinden farklı intro taslakları yer almaktadır. Ayrıca bu sitenin mobil uygulaması sayesinde telefonunuzdan dahi çok kolay bir şekilde bu videoları oluşturabilmeniz mümkündür. Ancak sitede sizlere sunulan bu imkanlar ücretlidir. 14 gün süre boyunca sizlere ücretsiz deneme imkanı sunan bu site daha sonra sizlere çeşitli paketler sunmaktadır. Bu paketler arasından bir seçim yaparak sizler de güzel bir video ortaya çıkarabilirsiniz.

Yukarıda saymış olduğumuz bu siteleri hem fotoğrafçılar hem iş adamları hem de aileler kullanmaktadır. Kısaca herkese hitap eden bu siteler sayesinde sizler de en güzel videoları çok kısa süre içerisinde oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz Coroflot Benzeri Siteler yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir