Fox Whatsapp Haber Hattı Fox Ana Haber

Fox Whatsapp Haber Hattı Fox Ana Haber

Teknoloji Çağrı Sevgi 210 Okunma

Fox Whatsapp Haber Hattı

Günümüzde herkesin mobil cihazlara erişiminin olması,  haber kanalları tarafından da olumlu adımlara aracı oluyor. Eskiden haber yapmak için yalnızca telefon ile bilgi ulaştırılabilirken şimdi ise telefondan bilgi, fotoğraf, video hatta ses kaydı gibi habere ilişkin materyalleri de haber kanallarına ulaştırmak mümkün oluyor. Iste bu sebeple Fox TV Whatsapp haber hattı kullanarak hızlı, gerçekçi ve ilgi çekici haberleri paylaşmanızı bekliyor.

Doğru Ve Gerçekçi Haber

Bu durumun bir diğer olumlu yanı ise haberlerin yalan olması ihtimalinin daha az olması. Bilgi içeren bir haber gelse de onu destekleyici dokümanların iletilmemiş olması haberin doğruluğuna ve değerine gölge düşürecek ve böylece doğruluk payı yüksek haberler ilk sıralara yerleşecektir.

Unutmayın ki ihbar hattını gereksiz yere meşgul etmek veya asılsız haber göndermek doğru haberlerin daha geç fark edilmesine sebep olacaktır. Bu hizmetin amacı vatandaşı her şeyden haberdar etmek olduğundan, acil durumlarda geç yapılan uyarılar zararlara neden olabilir. Bu yüzden bilinçli şekilde ihbar yapmaya ve ihbarınızı desteklemeye özen gösterin.

Fox Ana Haber

Whatsapp yoluyla haberi TV haber Merkezi’ne ulaştırmanız halinde değerlendirilen bildirimler, haber niteliğini yaşıyorsa Fox Ana Haber sabah veya akşam bülteninde kendisine yer bulabilmektedir. Fatih Portakal’ın sunumuyla her akşam Fox TV ekranlarında yayınlanan ana haber bültenine haber gönderebileceğiniz gibi, siz de haber olabilirsiniz. Kendi yaşadığınız olaylar veya şikâyetlerinizden de haber niteliğinde olanları Whatsapp ihbar hattına göndermeyi ihmal etmeyin.

Haber Niteliği Taşıyan Olaylar

Fox Whatsapp ihbar hattı kimseden korkmadan çekinmeden ihbarlarınızı ve şikayetlerinizi de iletebileceğiniz bir rol de oynamaktadır. Mesela şahit olduğunuz bir trafik kazası, kavga, eylem, gösteri gibi ihbarlarda bulunabilir, ya da bir hastanenin ihmali, kurumun kusurlu davranışı, yardım eli uzatılması gereken birisi gibi dilek ve şikayetlerinizi de iletebilirsiniz. Kısacası ana haber bültenlerinde görmeye alışık olduğunuz türden olaylar ve durumları Whatsapp ihbar hattı ile paylaşabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken Fox Tv Haber Whatsapp İhbar Hattı telefon numarası olan: 0 542 370 45 45’e bildirimlerde bulunmak.

Dilerseniz Tumbrl Hesap Silme Tumblr Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

“Fox Whatsapp Haber Hattı Fox Ana Haber” üzerine 1 yorum

  1. SAYIN FATİF BEY KİLİS ELBEYLİ KANPINDA İŞÇİLERİ ÇIKARACAKLAR TEMİZLİYİ BELEDİYE ALDI NASIL OLDU KİMSE BİLMİYOR BU DURUMU ARAŞTIRIRSANIZ BUNUN ALTINDAN ÇOK ŞEY ÇIKACAK LÜTFEN SİZDEN RİCAM ARAŞTIRINIZ İŞÇİLER AYAKLANDI ARBEDE YAŞANDI SOKAK TEMİZLİYİ YAPAN İŞÇİLERİZ BİRDE ÖNCÜPINAR KONAKLAMADA BELEDİYEYE VERİMİŞ MARKETLERDE BÜYÜK BİR ŞİRKETE VERİLMİŞ KİRASIDA ÇOK DÜŞÜKMÜŞ BUNLARI ARAŞTIRIN SİZ BİZİM SESİMİZ OLUN BAŞARILAR DİLEKLERİMLE İYİ BAYRAMLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir