Gel Barışalım Whatsapp Başvuru Numarası

Gel Barışalım Whatsapp Başvuru Numarası

Diziler - Filmler erkut 52 Okunma

Kırılan kalpleri tekrardan bir araya getirmeyi amaçlayan gel barışalım programı yeni yayın döneminde kanal d ekranlarında olacak ve izleyiciler ile buluşacak.

İzdivaç ve evlilik programı adı altında geçtiğimiz dönemlerde yayınlanan programlara gelen yasak ile birlikte evlilik formatı altında yayınlanan pek çok program yayın hayatına veda etmek zorunda kaldı. Haliyle kanal yöneticileri açısından da evlilik programlarının yerini doldurmak için yeni yeni programlar yayın hayatına merhaba dedi. Gel barışalım adlı program da izleyici ile yeni yeni tanışan ve yayın hayatına merhaba diyen bu programlar arasında.

Gel Barışalım’da Küslükler Bitiyor, Kırgın Kalpler Onarılıyor

Kanal d gel barışalım programı formatı birbirlerine küs olan, kırgın ve dargın olan insanları ve çoğunlukla çiftleri barıştırmak ve kırık kalpleri bu şekilde yeniden bir araya getirmek üzerine kurulu. Özellikle unutamadığınız bir gönül yaranız varsa ve hala bu gönül yaranız kapanmamış ise gel barışalım programı tam da size göre diyebiliriz.

Programa başvuru yapıp ardından programa katılma şansını yakalayan kişiler eski eşlerine, eski sevgililerine, hüsran ile sonuçlanmış gönül ilişkilerine, eski aşklarına canlı yayında seslenme fırsatını elde ediyorlar. Tüm Türkiye’nin gözleri önünde kırgınlıklarını ve sevgilerini, aşklarını dile getiriyorlar ve yapmış oldukları bu çağrıya sevdiklerinden bir cevap gelmesini umutla bekliyorlar.

Sunuculuğunu Asuman Dabak’ın yaptığı ve hafta içi her gün saat 10’da izleyicilerin karşısına gelen gel barışalım programına başvuru yapmak isteyen kişiler internet üzerinden ya da telefon numarasını arayarak gel barışalım programına katılma başvurusu yapma imkanına sahip oluyorlar. Kanal ve program yöneticileri tarafından yapılan başvurular gözden geçiriliyor ve inceleniyor. Yapılan inceleme işleminin ardından eğer katılmanız program tarafından onaylanmış ise program çalışanları tarafından başvuru bilgileri dahilinde vermiş olduğunuz telefon numaranızdan size ulaşıyorlar ve size başvurunuzun kabul edildiği hususunda geri dönüş yapıp sizi bilgilendiriyorlar.

Kanal D Gel Barışalım Programı Başvuru Numaraları

Eğer siz de kanal d ekranlarında yayınlanan gel barışalım programına başvuru yapmak istiyor iseniz 0 212 702 30 30 nolu telefonu arayarak başvuru yapabilir ya da gel barışalım whatsapp numarası 0 555 762 62 62 nolu numarayı kullanarak whatsapp üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir