Gel Barışalım Whatsapp Başvuru Numarası

Gel Barışalım Whatsapp Başvuru Numarası

Diziler - Filmler erkut 36 Okunma

Gel barışalım programı Kanal D’de yeni sezona merhaba diyen bir program olarak biliniyor. Art Yapım tarafından yapılan programın sunuculuğunda Asuman Dabak’ı görüyoruz. Gerçek anlamda sıkıntısı olan, uzun zamandır küs ve ya dargın olan insanların ve çiftlerin hayatlarını toparlamak ve bu insanları tekrar bir araya getirmek için yola çıkan program, çok başarılı şekilde ilerleyecek gibi görünüyor.

Program hafta içi her gün saat 10:00’da başlıyor. Biraz izdivaç programını andırmasına rağmen, aynı zamanda da uzun zamandır küs olan arkadaş ve akrabaları da barıştırıyor. Hatta kayıp olan insanların bulunması için de çalışılıyor. Programın arkasında dev bir ekip var. Sürekli olarak sizlerin istemiş olduğunuz insanların bulunması ve barıştırılması için çok çalışılıyor.

Gel Barışalım Programı Nasıl İlgi Topladı?

Programı yapan Art Yapım firması uzun süre programı sunacak kişiyi araştırdılar. Asuman Dabak çok başarılı bir sunucu olarak programı çabuk kontrol altına almış Gel Barışalım programı sunucu Asuman Dabak, çok mutlu bir şekilde sosyal medyada da bu olayı paylaşarak çok sevindiğini göstermiş oldu. Kanal D’de yayınlanan Gel Barışalım programına sizler de başvurabiliyorsunuz. Bu başvuruyu yapmak için sizlere whatsapp numarası veriliyor. Bu whatsapp numarasından sizler de başvurunuzu yaptıktan sonra program sizlere geri dönüş sağlıyor.

Gel Barışalım Whatsapp Başvurusu

Program için dilerseniz internet sitesinden ve ya telefon ile arayarak başvurular yapma fırsatınız bulunmaktadır. Bunun haricinde, küslerin barışması, tekrar evliliğin kurtulması, uzun süredir aradığınız kişinin bulunması için Gel Barışalım Whatsapp başvuru yapılabiliyor.

Whatsapp biliyorsunuz ki, uzun süredir bir çok kişi tarafından kullanılıyor. Özellikle tüm dünyada çok dikkat çeken bir mesajlaşma programı olarak bilinmektedir. Siz de bu yüzden bu numaralar ile başvuru yapabilirsiniz. Asuman Dabak da programda çok samimi şekilde sizlere yardımcı olmaya çalışırken, aynı zamanda da çok geniş ekibiyle çok yardım ediyor. Bu konuda telefon numarası olarak sizlere vereceğimiz numara 0 212 702 30 30. Bunun haricinde, bahsettiğimiz whatsapp numarası ise, 0 555 762 62 62. Siz de bu numaralardan istediğiniz gibi ulaşabilirsiniz. Yardımcı oluyorlar.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir